Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális, hogy amióta a...

Az normális, hogy amióta a tesómnak párkapcsolat a van, azóta kb 4-6 hetente találkozunk, közben meg nem ér rá telefonálni, chatelni, mert a párjával van?

Figyelt kérdés
Nem tini, harminc múlt.
2017. márc. 31. 01:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Elég gyenge kifogásnak hangzik részéről.
2017. márc. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem teljesen normalis, annak ellenere hogy nem tinik. Jól érzik maguk együtt na ná hogy egymással vannak elfoglalva. Gondolom most tartanak ott hogy ki se kelnek az ágyból. Ilyenkor szoktak a tesok általában feltekenykedni,ami csak ront a helyzeten. Próbálj türelmes lenni, es elfogadni tesod új párját. Később majd változik a dolog.
2017. márc. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy normális. nyilván éli a saját életét. Valószínűleg tudja hogy ellenértéseid vannak a párjával szemben, ezért kevésbé keresi a társaságodat, nincs ebben semmi furcsa.
2017. márc. 31. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
*ellenérzéseid
2017. márc. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
99%
Miért? Mi lenne a normális? Az, hogy a felnőtt tesód nem a saját életét, jövőjét leendő családjának a dolgaival a párjával foglalkozik, hanem hogy veled lóg? Gondolom dolgozik, dolgoznak, a szabadidejüket együtt töltik. Vagy 50 évesen is majd veled lógjon, pesztráljon? Ne legyél már ennyire önző.
2017. márc. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ó, persze, az a normális, ha teljesen megszünteti a kapcsolatot a családjával. 1,5 havonta 20 percre ér rá és közbenső időben se telefon se sms....az mondjuk 3 perc pár naponta.

Érdekes család nekem, ahol ez a normális.

2017. márc. 31. 07:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélek én sem sokkal sűrűbben a húgommal, pedig nekem nincs társam jelenleg, neki van férje, és mi igazán jó tesók vagyunk, ha találkozunk, akkor órákat el tudunk dumálni.

Mindenki éli az életét, a friss kapcsolatoknál pedig előfordul, hogy az elején kicsit drasztikusan hátrébb szorít mindenki mást az illető. Ahogy lankad a kezdeti mindent elsöprő lelkesedés, szépen be fog állni egy új egyensúly, de annyit már nem fog veled foglalkozni, mint előtte, mert nem lesz rá ideje. Ha kapcsolatod lesz, nem folytatahatod ugyanúgy az életedet, mert a működtetéséhez sok időre és energiára van szükség.

Ne légy sem irigy, sem féltékeny, fogadd el, hogy ennyi jut, és örülj annak, ha beszélhettek.

2017. márc. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
nekem meg az a család érdekes, ahol naponta telefonálgatnak, meg smsezgetnek, és olyan érdekfeszítő dolgokról váltanak gondolatokat, mint hogy mit főztek, meg ki nőtte ki a zokniját.
2017. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi a tokomet kellene minden nap telefonalni, chatelni, sms-ezni?


Nem fer a fejembe, komolyan. Heti 1x boven eleg beszelni, hogy kivel mi ujsag.


En a sajat testveremmel jo ha 3-4 havonta talalkozom atlagban, van amikor fel evig sem. Atlagos kapcsolatunk van.

2017. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alain Delon ***** válasza:
90%
Van, hogy pl. két hónapig én sem beszélek a tesóimmal, mert nekik is halad az életük, nekem is. Hamar el tudnak hetek telni úgy, hogy az embernek megvannak a napi dolgai reggeltől estig. Azt veszed észre, hogy megint este van.
2017. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!