Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan lehetne jobb kapcsolato...

Hogyan lehetne jobb kapcsolatom a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám hogy van egy bátyám akivel még kiskoromban mondhatni egész jó volt a kapcsolatom,tipikus testvérek voltunk sokat beszéltünk,játszottunk és természetesen idegesítettük egymást😄 Igazából volt egy nap mikor megkérdeztem tőle hogy játszunk, amikor is a fejemhez vágta hogy nem mert amúgy is mindig velem játszik olyanokat amiket nem szeretne és én pedig soha nem egyezek bele ha ő szeretne vmit csinálni. Elég dühösnek tűnt majd becsapva az ajtót maga után elment focizni a barátaival. Szomorú voltam bár fel sem fogtam hogy mi történt hiszen olyan 5 éves lehettem csak. Ettől a naptól kezdve egyre kevesebbet beszéltünk amíg odáig jutottunk hogy már egyáltalán nem beszélünk.Egy ideig fel sem tűnt ezért nem tettem semmit ellene viszont mostanában érzem jobban hogy mennyire hiányzik. Tehát nemtudom hogyan keressem a társaságát,már annyira elhidegültünk egymástól és bevallom nem is merem neki ezt az egészet elmondani.Egyébként meg szinte egész nap a szobájába van ha tehetné sem jönne oda hozzám hétvégén pedig itthon sincs hanem a haverjaival van vhol.Vajon miért nem törődik velem?Van v volt már vki ilyen helyzetben vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Ti mit gondoltok erről vagy mit csinálnátok a helyemben? Bocsi ha hosszú de csak így tudtam leírni.
2019. márc. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha én kérdeztem volna
2019. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és milyen nemű? És a testvéred?


Nem kötekedésből. Lehet, hogy fontos a sztori szempontjából.

2019. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Testvérem 17 éves, én 13 és lány
2019. márc. 4. 06:42
 4/4 anonim ***** válasza:

A szüleitek ezt nem veszik észre, vagy nekik az 5 is páros?

Biztosra veszem, hogy nem azzal az egy esettel kezdődött az elhidegülés a testvéreddel. Kérd meg a szüleidet a közvetítésre.

F.

2019. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!