Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tényleg nincs ahhoz...

Most tényleg nincs ahhoz semmi közöm, hogy a 11 éves húgom szexel?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a tini párkapcsolatok kategóriában egy kérdés, hogy a kérdező hogyan derítse ki, hogy meddig jutott el a húga a barátjával és mindenki azt írta, hogy semmi köze hozzá, ami egyébként teljesen igaz, de azért szerintem nem mindegy, hogy 11 vagy 17 éves a lány és ezt le is írtam, erre persze le lettem pontozva és hurrogva. Lehet velem van a baj, nem tudom, lehet hogy tényleg semmi közöm hozzá, de szerintem egy 11 éves kislánynak akkor sem kéne még túl messzire mennie, de elnézést, hogy testvérként nem szeretném, hogy rossz döntést hozzon a húgom.

2019. júl. 31. 21:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Dehogynem

Ő meg nem érett rá..

2019. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Te vagy az aki azt írja hogy képeket küld a húga??????
2019. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 Nem.
2019. júl. 31. 21:54
 4/22 anonim ***** válasza:
45%
Ez is mind neveltetés kérdése.
2019. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
79%
De, szerintem ebben az esetben van hozzá közöd. A tesód még gyakorlatilag kisgyerek. Nem tudom milyen a kapcsolatod vele, mennyire álltok közel egymáshoz, de szerintem ezt először vele kellene megbeszélni. Én is 17 éves vagyok, és nekem is van egy húgom, aki 12 éves. Mindennél jobban imádom, de ha ez kiderülne hogy ennyi idősen szexelni akar, és nem hallgat a józan észérvekre, én szólnék a szüleimnek. 11 évesen kb még azt sem tudják hogy kell normálisan védekezni, milyen betegségek vannak stb..
2019. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat, a félreértések elkerülése végett nekem nincs húgom. Úgy értettem, hogy ha lenne egy húgom, én biztosan nem nézném jó szemmel.
2019. júl. 31. 22:09
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
12/14 alatt mindenképpen lenne közöd hozzá, mivel illegális és értesíteni kellene minimum(!) a szülőket.. Persze ilyenekről érdeklődni inkább a szülő feladata lenne, de testvérként neked is vigyázni kell rá. Mert ez vigyázás, bárki bármit akar belemagyarázni. Aki szerint a 11-14 közötti lányt hagyni kell hadd feküdjön le több emberrel, az se baj ha 18 év felettivel és erről érdeklődni se szabad.. azzal az emberrel súlyos mentális problémák vannak (vagy ő is 12-14 éves).
2019. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nesze:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


De látom el sem olvastad rendesen a kérdésemet.

2019. aug. 1. 00:32
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

Ha a húgod szexel, az már bizony büntetőjogi kategória, hiszen nem egyedül cselekszik.

Kiskorú. Ha nem lépsz a gyámhatóság, rendőrség felé,

akkor te is büntethető lehetsz.

2019. aug. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Neked nincs. A szüleinek van
2019. aug. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!