Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tényleg nincs ahhoz...

Most tényleg nincs ahhoz semmi közöm, hogy a 11 éves húgom szexel?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a tini párkapcsolatok kategóriában egy kérdés, hogy a kérdező hogyan derítse ki, hogy meddig jutott el a húga a barátjával és mindenki azt írta, hogy semmi köze hozzá, ami egyébként teljesen igaz, de azért szerintem nem mindegy, hogy 11 vagy 17 éves a lány és ezt le is írtam, erre persze le lettem pontozva és hurrogva. Lehet velem van a baj, nem tudom, lehet hogy tényleg semmi közöm hozzá, de szerintem egy 11 éves kislánynak akkor sem kéne még túl messzire mennie, de elnézést, hogy testvérként nem szeretném, hogy rossz döntést hozzon a húgom.

2019. júl. 31. 21:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs hozzá semmi közöd,csak a szüleidnek.
2019. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Akkor csináltassa fel magát nyugodtan. Elvégre nem az én dolgom.


Most egyébként nem pont arra gondoltam, hogy kutakodni kéne utána, vagy faggatózni, esetleg megfenyegetni valamivel, hanem szimplán leülni vele beszélgetni. Kommunikáció! Alapnak kéne lennie egy családban szerintem.

2019. aug. 3. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!