Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most tényleg nincs ahhoz...

Most tényleg nincs ahhoz semmi közöm, hogy a 11 éves húgom szexel?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a tini párkapcsolatok kategóriában egy kérdés, hogy a kérdező hogyan derítse ki, hogy meddig jutott el a húga a barátjával és mindenki azt írta, hogy semmi köze hozzá, ami egyébként teljesen igaz, de azért szerintem nem mindegy, hogy 11 vagy 17 éves a lány és ezt le is írtam, erre persze le lettem pontozva és hurrogva. Lehet velem van a baj, nem tudom, lehet hogy tényleg semmi közöm hozzá, de szerintem egy 11 éves kislánynak akkor sem kéne még túl messzire mennie, de elnézést, hogy testvérként nem szeretném, hogy rossz döntést hozzon a húgom.

2019. júl. 31. 21:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Anyád, apád él-e még és egyikük legalábbis veletek-e?

Ha igen, velük beszéljed meg nevelési hiányosságukat.

Te hiába izmoskodsz, azzal csak a dacot növeled.

.

2019. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
Amiota csak az eszemet tudom, engem taszitottak azok a dolgok, amiket eletkornak, vagy etikettnek, stb. nem megfelelo viselkedesnek lehet tekinteni. Pl. 11 evesen eszembe sem jutott volna lefekudni barkiv... Vagy sosem akartam kiprobalni a drogot, es igy tovabb... 1-2 atyai tasli megoldana a helyzetet. Dehat ugye a torveny tiltja a gyerekek neveleset. Bezzeg a gyerek elkenyeztetes az meg van engedve, hatha meg marhabb polgarok lesznek az orszagban... 5-10 ev, es csak ribik es drogosok lesznek a 20-asok kozott. De jo...
2019. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
barkivel*
2019. aug. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

12!


Nincs semmiféle 11 eves kislány. Ez egy kitalált helyzet. A kérdező olvasott egy kérdést, ahol a testvér azt próbálta meg kideríteni, van e szexuális kapcsolat a húga és annak barátja között. Nem volt kor megadva.

2019. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, igaza van annak, aki azt mondja, hogy a szülőknek van köze hozzá...

A #9-es meg jó nagy baromságot állít, Magyarországon csak az állam-ellenes bcs-k esetében van feljelentési kötelezettség, és akkor se a közvetlen hozzátartozóknak. Lehet, hogy a Rákosi-korban szocializálódott, akkor volt divat a családtag feljelentgetése... (az 1962-es Btk-ban már NEM)

2019. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
... ja, és ilyen esetben azért azt se árt mérlegelni, hogy ha a partner 18 évnél fiatalabb, akkor az a pár hónap, ami még hátra van a dolog legális voltáig (betöltött 12 év), megér-e bármi hivatalos hercehurcát, annak minden kellemetlenségével. Szóval én a szülők helyében elbeszélgetnék a lányommal a dologról, és ha szimpla diákszerelem, akkor nem tennék a világon semmit ezen túl.
2019. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
8%
Neked annyi, hogy azonnal szólsz a szüleidnek. Azonnal!
2019. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
"Azonnal!" meg egy nagy túróst, kérlek... az embernek azért van az a tök a nyakán, hogy gondolkodjon és mérlegeljen... normális, a dolgot a helyén kezelni képes szülőknek nyilván lehet szólni, de ugyanilyen nyilvánvaló az is, hogy tisztességes ember nem szolgáltatná ki a testvérét ilyen helyzetben se bántalmazó szülőknek, se vallási fanatikus szülőknek, stb. (a felszólító módban kapott "tanácsolat" meg eleve ignorálja minden épeszű ember, hisz tanácsot kért - amit mérlegel - és nem parancsot)
2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%

Ne hisztizz már, nem adott meg kort a kérdező, csak te képzelted oda. Látom most meg jól le lettem pontozva 100%ról az előző kérdésnél xDDD

Ostoba vagy. Ha 11 éves lenne, akkor is maximum a szüleinek lenne hozzá köze

2019. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 És? Ne légy ostoba kérlek, itt ugyan teljesen lényegtelen, hogy megadott-e életkort a kérdező vagy sem. Nem is értem, hogy hogyan jött ez most ide.
2019. aug. 1. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!