Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kihagyni a testvért az esküvő...

Kihagyni a testvért az esküvő minden részéből majd az életből is?

Figyelt kérdés

Testvérem most nősült. Nem is tudtam, hogy van valakije, Anyánk szülinapjára is egyedül jött tavasszal. Erre 4 nappal az esküvő előtt szóltak a szüleink, hogy tegyem szabaddá a szombatomat mert esküvője lesz. A lányt be se mutatta nekem előtte, el se jöttek meghívni. A sokszoros milliomos legjobb barátja a saját költségén kivitte hatukat Las Vegasba legénybúcsúzni, én erről se tudtam semmit. Nem szólt senki. Az esküvőn a csaj összes családtagja elment mellettem szó nélkül, nem mutattak be nekik.

Egy mellékasztalnál ültem a párommal idegen között. Elég sok gazdag ült a barátaik között, a csaj családja is ilyen milliárdos féle. Én asztalos segéd vagyok, a párom egy gyárban dolgozik. Úgy vélem ez lehet az oka, hogy eltitkolt engem. A csaj családja most össze-vissza a szüleink nyakára jár, elhívták őket a nyaralójukba a horvátokhoz.

Kérdeztem a szüleinket a dologról, ők azt mondták hogy a testvéremnek ez a magánügye és meg akarja tartani magának, ha ő nem akarja hogy közöm legyen hozzá, akkor tartsam tiszteletben.

Mindig is jó testvérnek voltunk nevelve, egész eddig jóban voltunk, de még látszólag most is! Amikor találkozunk olyan mintha nem lenne semmi, csak a feleségével együtt én nem találkozok velük, úgy intézik. Pl amikor volt most Apánk születésnapja, mi voltunk ott a párommal, a nagyszülők meg a testvérem. Más nem. Erre a szomszédoktól megtudtam, hogy következő héten volt ott egy másik buli is, amin ott voltak a szüleink testvérei, unokatestvérek, nagyszülők és a csaj egész családja! Magyarul rendeztek nekünk egy kamu ünnapséget előtte.

Hívtam a szüleinket hogy elmennénk hozzájuk a hétvégén, de mondták hogy a csaj testvérének gyerekei nyaralnak most náluk a héten mert elutaztak a testvéremék külföldre a szüleikkel!!! Ez mi ez??? Ilyen van?


Semmi okot nem kapok hogy miért van ez. A csaj az esküvőn bemondta a nevét, aztán ennyi, mást nem beszéltem vele, így rossz véleménye nem lehet rólam. Amit megtudtam ismerősöktől, hogy mivel a testvéremnek csak gazdag barátai vannak, így állítólag úgy állítja be magát mintha ő is az lenne vagy lett volna. Az biztos hogy a “ki szoktunk ugrani minden évben Vegasba” dolgot mondta neki.

Szerintem is azt szégyellheti hogy nem gazdag és rajtam látszik is hogy nem vagyok az és fél hogy ne szóljam el magamat! Szüleink nem törődnek a dologgal, azt mondják rémeket látok, véletlenül alakultak így a dolgok pont. Őket most megvették teljesen, pl Apám a csaj apjánál fog dolgozni jövő hónaptól.


2019. aug. 9. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben nem akarnám látni többet a testvéremet, de a szüleimet se. Legyenek boldogok az új, pénzes családjukkal.
2019. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szépen lassan függetlenedj tőlük. Minden értelemben.
2019. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

"Hívtam a szüleinket hogy elmennénk hozzájuk a hétvégén, de mondták hogy a csaj testvérének gyerekei nyaralnak most náluk a héten mert elutaztak a testvéremék külföldre a szüleikkel!!! Ez mi ez??? Ilyen van?"


Ezzel neme rtem mi a problémád. A szüleid azt nyaraltatnak akit akarnak.



Amúgy igen, a legjobb az lesz, ha kihagyod őket az életedből.

2019. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 acelsziv ***** válasza:
95%

Szép kis pofa a testvéred. Ilyet behazudni. Előbb utóbb ki fog derülni, hogy egy csóringer és akkor mi lesz? Pofára esés. Anyádéktól pedig gusztustalan, hogy még ellenedben is nyalnak neki.

Sajnos a családodat elvesztetted. Én nem keresném őket soha többé.

2019. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
lelkiismeret furdalás nélkül a képedbe hazudnak,letagadnak...ekkora sorozatos szemétség után hogy nem sül le a bőr a képükön...a legjobb amit teszel hogy szép lassan elenged ezt a "család" dolgot,talán idővel belátják mit tettek. pocsék dolog lehet ha az embert a saját családja tagadja le,ignorálja. próbálj meg örülni a tesód boldogságának,és alkalmas időben beszéld meg ezt vele.addig kerüld őket,mert csak magadat hozod kellemetlen helyzetbe.
2019. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen oké. Nálunk öcsém vállalhatatlan csóró. Nem is hívtuk meg.
2019. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Minek mész ilyen emberek közé?

Az esküvőre se mentem volna a helyedben

2019. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Olyan nagyon jó testvérek nem lehettetek, ha ennyire ignorált már az esküvő előtt is az életéből. Ciki vagy neki te is, meg a barátnőd, de a legnagyobb ciki saját maga lehet, hiszen a lelke mélyén ő is érezheti, hogy kilóg ebből a gazdag társaságból. A szüleidet elvakítja a pénz, nyalizógépek lettek, az nem vérciki, hogy apád a menye apjának az alkalmazottja lesz? Gyakorlatilag alárendeli magát vénségére; meghajolni is szokott a "nagyok" előtt?

Ne bánkódj miatt, ha valahov aennyir enem hiányzol, oda nem kell menni. Biztos fáj, hogy a szüleidnek se vagy fontos, vagy legalábbis nem annyira, mint a gazdagok, de nézd a jó oldalát: az ilyennek sosincs jó vége, ekkora különbség, pláne ha a férfi az alulról jövő, vissza fog nyalni, és ha a sors kegyes hozzád, végignézheted majd a pofáraesések sorozatát! De jobb, ha inkább magadr akoncentrálsz és arra, akinek igazán fontos vagy!

2019. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Én szépen eligazitanám a tesómat de anyámékat is főleg a kamu szülinap miatt, aztan rájuk vágnám az ajtót és viszont nem látásra.
2019. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
És te még ezekután keresed a társaságukat?! Kérdező, ne haragudj, de nem vagy normális akkor. Hagyd őket a francba, hátha magukba néznek.
2019. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!