Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem menyasszony lett és a...

Nővérem menyasszony lett és a srác szülei azt hitték az unokatesónk a testvér?

Figyelt kérdés

Eljöttek bemutatkozni az eljegyzés miatt hozzánk. Volt egy kis ünnepség. Az unokatesónk hasonlóan csinos mint ő, én egyáltalán nem vagyok az. Mintha nem is lennénk testvérek. Ő magas, szőke, vékony, nagyon csinos. Én alacsony, barna, dagi és ronda vagyok. Az unokatesónk még szebb is nála, ezért hitték hogy testvérek. A bemutatásnál volt félreértés valószínűleg.

Amikor közös képet akartak a közvetlen családtagokkal, akkor az anyósjelöltje mondta nekem, hogy most unokatesók nem lesznek a képen és integetett az unokatesónknak hogy gyere már húgocska, ne szégyellősködj.

Elég gáz volt aztán mondani, hogy mi van. Nagyon égtem. Szerintetek hogyan fognak velem ezután viselkedni? A másik, hogy előtte amíg őt hitték a húgának, elhívták magukhoz egy hétvégére a nyaralójukba. Erről sem volt szó aztán, hogy akkor most ki menjen? Az unokatesónkkal beszéltem, ő azt hitte mindenki megvan hívva.


2019. aug. 9. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez inkább nekik kellemetlen, mint neked...


És biztos vagyok benne, hogy nem vagy olyan ronda mint hiszed :-)

2019. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

És? Mi a kérdés? Unokateso fel tudja hívni őket és még tudja kérdezni, hogy áll e a meghívás?

Amúgy meg mit keres az unokateso egy ilyen családi eseményen?

2019. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
😁 Bakker, ez nekik égő. Én se értem, h unokatestvér mit keresett ott...
2019. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem sem neked kellene égőnek lennie. Te nem tehetsz arról, hogy másképp nézel ki. Van ilyen egyébként, férjem és az öccse teljesen máshogy néznek ki, ráadásul a férjem vékony és alacsonyabb, az öccse meg drabális termetű. Férjem ütött a finom csontú anyukájukra, öccse meg a drabális apukájukra. :D Állítólag apósom volt, hogy úgy szokta bemutatni őket, hogy "a nagyobbik fiam, aki a kisebbik, és a kisebbik, aki a nagyobbik" :P

Szóval ez főleg annak kellemetlen, aki tévedett.

Egyébként én meg azt nem értem, miért ne lehetett volna jelen unokatestvér is egy családi eljegyzési ünnepségen egyes hozzászólók szerint, férjem is jóban van az elsőfokú unokatestvéreivel (nekem sajnos nincsenek), van, ahol ilyen közeli a jó viszony.

2019. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem neked volt égő, hanem nekik. Sűrű elnézéseket kellett volna prezentálniuk feléd, aztán mindenkinek (neked is) napirendre térni a dolog fölött.
2019. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Én se értem, miért volt nálatok az unokatesód egy ilyen családi ünnepségen? Veletek lakik? Szüleid a gyámjai? Nem élnek az ő szülei, vagy nem gondozzák őt?
2019. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Most mit kell az unokateson fennakadni? Jezus... :D van ahol szokas, hogy tobb rokon is jelen van az ilyen esemenyeken. Amugy Kerdezo, nem neked kell rosszul erezned magad.
2019. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

7-re.

De nem úgy, hogy egy kósza rokongyerek még ott csücsül az eljegyzésen. Hanem úgy, hogy akkor az a család teljes létszámban (apa, anya és összes gyereke) ott van.

Sőt, igazából ilyenkor úgy kéne, hogy akkor az összes olyan fokú rokon legyen ott. Vagyis a szülők összes testvére családostul. Ennyi embert viszont nem az eljegyzésre, hanem a lakodalomra szoktak hívni.

2019. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ez nekik inkább égő, mint neked.

Én a helyedben rájátszanék, és tovább égetném őket egy darabig.

2019. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úristen ... a nagynénim is ott volt. Egyedülálló, egyedül nevelte a lányát, sokáig nálunk laktak. Nagyon közeli a kapcsolatunk. Miért probléma ez? Ja és a nagyszüleink is ott voltak. És?
2019. aug. 9. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!