Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Amióta a bátyjám erőszakos...

Amióta a bátyjám erőszakos sportot űzik, azóta mindig lábon kell lennem, felkel lennem készülve a váratlan ütésekre, mikor itthon vagyok és csak az életemet szeretném élni és nem a küzdő párja. Ezen hogy segíthetek?

Figyelt kérdés
A kérés nem hat, akkor regulazza uteseit (mert hogy sose hagyja abba) amikor vele együtt verekszek. Nem tudom különbséget tesz-e de én egy lány vagyok, ráadásul fiatalabb és sokkal gyengébb. És kifaradtam.
2019. aug. 17. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha a kérés nem hat,akkor a legközelebbi ütésénél irdítsd le a fejét. Mond meg neki,hogy hiába vagy a testvére, te akkor is nő vagy. És nőket ütni szégyen.
2019. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
A szüled álláspontja?
2019. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha megint elkezdene ütögetni, beleképzelem magamat, akkor leordítanám a fejjét, hogy a f aszodat veregesd egy kalapáccsal ameddig fasirtnak való nem lenne közben megfognám a legközelebbi fémes tárgyat, és szintén ordítva, ha még egyszer hozzám érsz, csunnyán nézel, az istenre mondom hogy azt is megbánod hogy a világra jöttél te kis f aszu lógó csöcsű anyaszomorító kis patkány fos.
2019. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Borítsd el el jó adag hidegvízzel és közöld vele, hogy igazi harcosnak ezt is ki kell védeni.
2019. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Őszintén ennek mar csak akk lesz vége ha elköltözik, vagy előbb én. jövő hónapba amúgy is 18-lesz repül Innét.. de addig kell vmi ami leállítja ezt a fenevadot
2019. aug. 17. 23:17
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
A jó öreg önvédelmi paprikaspray mindig működik...
2019. aug. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan tesós dolog. Gyerekkoromban én a nővéremmel bunyóztam,addig amíg meg nem unta :D egyetlen gyomrossal leterített. Szólj a szüleidnek hogy téged zavar,és fájdalmat okoz a hülyegyerek. Ha nem jön be,jöjjön a B terv
2019. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Hideg víz. Jobb ötletem nincs.


Miért költözik jövő hónapban?

2019. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%
Megelőztek, és már leírták előttem, de én is telibe fújnám paprikaspray-vel.
2019. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:
88%
Beszélj az edzőjével.
2019. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!