Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez ciki lenne vagy teljesen...

Ez ciki lenne vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés

Lett egy mostoha tesóm, mert a szüleink összeköltöztek. Nagyon jól kijövünk egymással, lényegében szerintem igazi barátok is lettünk. Egymás szüleit is kölcsönösen megkedveltük. Mindketten fiúk vagyunk, ő 14 én 15. Most volt az összeköltözés és közös szobában lakunk az új tesómmal. Ez nem is bánjuk annyira, mert szerencsére nagyon bírjuk egymást. Viszont mindketten zavarban vagyunk az átöltözéskor, mikor az alsóneműt kell levenni, reggel-este a pizsama/alsónadrág átvételkor. Olyan béna a szituáció, nem tudjuk, hogy takargassuk magunkat tovább, vagy inkább ne. Megkérdeztem, mennyire szégyellős. Azt felelte, le merne vetkőzni előttem meztelenre, ha előbb én is őelőtte. Én is úgy vagyok vele, hogy akkor mernék meztelenül lenni előtte, ha ő is megteszi.

Bevállaljam hogy én kezdjem el a meztelenre vetkőzést? Mennyire számít cikinek vagy normálisnak, hogy jóban lévő mostoha tesók meztelenül lássák egymást?



2019. aug. 19. 09:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem mi ezen a gond. Ha elmentek egy uszodába vagy edzőterembe, ott is mindenki nyugodtan átöltözik a másik előtt. Ne csinálj ebből ügyet, mert nincs miért.
2019. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
mi testvérek vagyunk szintén egy szobában de nem okoz gondot hogy levetkőzünk egymás előtt
2019. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Én az unokahúgommal voltam egy szobában fiú létemre kiskamasz koromban.Én 16,ő 12 volt.Nem voltunk szégyenlősek egymás előtt.Nem volt semmi gond!
2019. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
85%
Beszéljétek meg, hogy egyszerre vetkőztök le, és ha elsőre megy, akkor később már nem lesz belőle gond.
2019. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
81%

Szia!

Ne húzd az időt. Ha még nem vagy túl rajta, akkor este vállald be. Mi lenne ebben olyan ciki? Szerintem sokkal cikibb a mostani szituáció...

2019. aug. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!