Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon bűntudatom van, rossz...

Nagyon bűntudatom van, rossz testvér vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig is elitéltem azt aki rámászott más pasijára, vagy elszerette tőle vagy hasonló. Most azonban velem történt meg.

Beleszerettem a nővérem pasijába.

Abban a pillanatban, ahogy betette a lábát a házunkba. Magas, izmos, sportos, gödröcskés mosollyal, szóval tipikusan az esetem. Még levegőt is elfelejtettem először venni mikor meg láttam. Most már fél éve vannak együtt a tesómmal szóval sokszor megfordul nálunk, én pedig azt érzem halálosan szerelmes vagyok belé,és nem bírom levetkőzni. Emiatt pedig bűntudatom van.

Próbáltam hogy mindig elmentem itthonról ha ő itt volt, de sokszor alszik itt és éjszakára mégsem mehetek el máshova. Nem tudja sem ő se a tesóm mit érzek és nem is tervezem elmondani nekik de hogy felejtsem el? Próbálkoztam már ismerkedni másokkal, volt is ez meg az köztünk, de akkor is csak az ő arca volt előttem, amikor mással csókolóztam és tudom hogy ez nagyon de nagyon nem helyes. Mit csináljak? :(


2019. szept. 10. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%
Szeretethiányos vagy, ezért vett le egy kedves mosoly a lábadról. Velem is megesett, többször is, mikor a házasságom már a vége felé járt. Soha nem történt semmi. Senki se tudta meg, még a "szerelmem" aktuális tárgya sem. Egyszerűen nem engedtem teret az érzésnek, mert tudtam h ez csak egy illúzió, egy pótcselekvés és h a magam haza táján kell rendet rakjak.
2019. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Dúlnak a hormonok, ennyi. Majd ha találsz valakit magadnak, ezen csak röhögni fogsz. Sztem nem akarsz azzal kefélni, akinek a nővéredben járt a 🌳sza.
2019. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt tinikor ilyen. Hormonok szórakoznak veled... simán beleszerettél olyanba, akibe egyáltalán nem akartál. Ez nem normális..


Na de mi is a következő...

A mesék veléga, az idealizálás. Gyakorlatilag nem is ismered, alig beszéltél vele pár szót. Innentől kezdve az érzéseidat csak az táplálhatsja, hogy valamiért felruházod őt mindenféle dologgal, amiről nem is tudsz.


Ez utóbbit kell abbahagyni. Teljesen ignorálnod kell őt. El kell érned, hogy ne legyen lehetőséged rá gondolni. Leginkább azzal, hogy lefoglalod magad... suli, tanulás, szakkör, nyelv, sport, hobbi, barátok... ne legyen se időd, se energiád rágondolni.

Esetleg még be os beszélheted magadnak, hogy tele van hibával, és undorodsz tőle, meg büdöset szarik... ezekkel elijesztheted a gondolataidból.

Ha rendben megy, akkor idővel alábbhagy a dolog, és már képes leszel továbblépni, és lehet saját szerelmed, álomképek nélkül is 😊

2019. szept. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!