Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem gyakori kerdes az enyem,...

Nem gyakori kerdes az enyem, privat, un. 'gáz', hogy meglett korú testverek ennyire rossz viszonyba kerultek. At tudja lépni onmaga arnyekat egy ember? Sikerult mar vkinek, hogyan?

Figyelt kérdés

Nehez osszefoglalni a mondandom. Orlodo tipus vagyok,problèmagyarto. Sikertelen gyerek, majd jol indulo felnott élet, gyerekek csalad,megis boldogtalan, elegedetlen nő voltam. Egyke sokaig, aztan megszuletett a hugom. Az okosabb, a kicsi. Elnottunk egymas mellett, majd ferjhez mentem, csalad, ahogy az élet rendje. Tobb evtized utan eladosodas, válas, minden elveszett. A legfontosabbak, a gyerekeim, ok maradtak es boldogulnak! A hugomnak is zajlott az elete, valasok, ujrakezdesek, kudarcok sikerek.

En visszakoltoztem a szuloi hazba, anyagi okok miatt mas valasztas nincs, tarskeresesem nem sikerult, munkam van. Ennyi.Baratnok nincsenek, a jo kollegak nem baratok,az csak munkahely. A testveremmel pedig nem hogy barati, hanem ellenseges a viszonyom. Rosszkedvu, kudarcos ember leven, nem szaladok tart karokkal ha vendegkent megerkezik, aki mindig mindent jobban tud, anyám is ad a szavara. Mutet elott alltam, ingerult, keseru voltam. Beszoltam egy szamomra ujabb okoskodasnak tuno negjegyzesen, pillanatok alatt lezajlo cirkusz lett belole. Bóges, orditozas. Mondta es mondta, hogy semmirekello, szemet ember vagyok aki megkeseriti a csalad az emberek eletet.

Igy mentem altatasban vegzett nagymutetre 1het mulva smsben kivant felepulest. Honapokig kerultem,majd anyu keresere es az overe, karacsonyra kibekultunk.

A lanyat kedves smsben felkoszontottem szulinapjan, aki elkuldott a francba, leszemetezett.

Az anyja megmondta, sajnalja, de o miattam nem koftontalodik a lanyaval, aki szinten sose birt engem.

Annyira rossz a velemenyem onmagamrol hogy nem tudok a hugomék el kerulni amikor jonnek az uj parjaval. Magamra csukom az ajtot vagy elmegyek, a szegyen miatt.

Amikor sikerul alkalmazkodnom, es bólogatva hallgatom oket, a problemaikat, addig oke. De,a majd ók mindent megcsinalnak, ok a varva vart vendegek,a hurcolt es dedelgetett serelmeim, halomba dontenek minden.

Van ebbol kiut? Az elet derekan tul? Lehet ennyire rossz egy ember, amennyire en lehetek?

Nem tudom jobban osszeszedni.Ez csak a jeghegy csucsa.



2018. júl. 15. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán miért foglalkozol ilyen emberekkel? miért jópofizol velük? Éld az életedet, előre nézz, és ne foglalkozz velük. Nincs miért. Kezeld idegenként őket, és hidd el sokkal jobban fogod magad érezni, mint eddig bár mikor. Kerüld ki a provokációt, és az ostoba beszédeket, a magad életét építsd újjá. Törekedj a békességre, nyugalomra. Nem is értem, hogy miért hagyod, hogy ilyen emberek egyáltalán le tudnak húzni a szintjükre.
2018. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy elolvastal, valaszoltal. Tudom, a dolgaimra erdemben nem lehet sok okosat reagalni, de a biztatas kell. Mert sokszor fol akatom adni. Mert nem tudom, kinek van szuksege ram. A gyrrekeim probalom segiteni, de szerencsere tudjak elni a sajat eletuket.

Mutet elott egy fejbevagast, hajhuzast is kaptam.Nagy szegyem ez nekem. Borzaszto, hogy mire kepes az ember. Megerdemeltem?! Nem tudom, es tenyleg nem

2018. júl. 15. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!