Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek szóljak a szüleimn...

Szerintetek szóljak a szüleimnek hogy a tesóm folyton hazudozik nekik és eltitkol dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb nővérem én 17 éves vagyok ő 18 és abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy ugyanazon a napon születtünk csak 1 év van köztünk. Szóval a szüleink mindig együtt ünnepelték a szülinapunkat meg mindig mindent együtt kellett csinálnunk. Amikor a nővérem 12 évesen balettra akart járni engem is beirattak pedig én nem akartam sokkal jobban szerettem volna lovagolni. A szüleink nagyon szigorúak de elfoglaltak is igy mindig nekünk kell ugymond egymásra vigyázni. Nem volt rossz a viszonyunk egészen mostanáig mert észre vettem hogy egyre többet titkolózik és hazudik a szüleimnek. Azt mondta edzésre megy (kézizik) de biztos hogy nem volt ott mert nekem plusz órám volt és szembe jött velem a kézis csapat és a tesóm nem volt köztük. És ez egyre többször fordul elő hogy nem mond a szüleinknek igazat. Szerintetek szóljak nekik? Mert én hiába kérdeztem rá miért hazudik lekoptat.
2019. szept. 13. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne köpd be a tesodat. Inkabb Mond el neki, hogy tudod, hogy nem Volt edzesen es neked barmit elmondthat, de tartsd tiszteletben, ha nem akarja ennek ellenere Sem. Lehet pasi van a dologban es meg nem akarja nektek bemutatni. Semmikepp se legyel spion, mert akkor sokkal rosszabb lesz a kapcsolatotok.
2019. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem mi köze ennek ahhoz hogy egy napon születtetek :D
2019. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Előbb a tesóddal beszélj.
2019. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves, nagykorú. Ha nem akar edzeni, hát nem megy. Jó tesó lehetsz, ha egyből szaladnál anyukáékhoz.
2019. szept. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi oka lehetett annak, hogy nem volt a csapattagok közt. Lehet, hogy már az öltözőben volt akkor vagy még a teremben maradt valami miatt. Ne szólj a Szüleidnek. A Nővéred dolga, ha már nem akar az edzésre járni. Amúgy is nagykorú már. Sok gyerek nem mer szólni a szüleinek, ha ráerőltetnek olyan dolgot, amit nem akar. Egyetemre sem önszántából jár mindenki.
2019. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!