Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Te elmentél volna a testvéred...

Te elmentél volna a testvéred temetésére?

Figyelt kérdés
Szóval tegyük fel idős vagy le vagy robbanva, két éve mozogni alig tudsz. És az egyik testvéred aki szintén agyi ideg gondokkal küzdött meghalt volna.

2019. szept. 26. 21:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen, hisz a testvéremről van szó.
2019. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Én igen, mindenképp. De megértem, ha valaki ilyen körülmények közt nem megy el, nem csinálok belőle ügyet.
2019. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
2 testveremből 1 meghalt és elmentem a temetésére. Ha alig tudtam volna mozogni, megkértem volna egy családtagot, hogy segitsen eljutni a temetésre, mert nekem ez fontos...
2019. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

En mindenkepp elmennek/elmentem.volna. de azt hiszem ez nagyban fugg attol kik milyen testverek es kinek milyen a hozzaallasa a halalhoz, a halalt korbevevo szokasokhoz, az adott temeteshez. Mert vlaki siman azt mondja o nem megy koporsos temetesre vagy katolikusra vagy neki a havasztas nem tetszik vagy o utalja a rokonokat vay csak zokogna es nem.birja ki.

Ilyenkor illendo egy koszorut kuldeni es a csaladjanak taviratot reszvetnyilvanitassal. Es egy csendesebb naon kilatogatni egyedul a temetobe.

2019. szept. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Én el, de egy idős, beteg embert nem ítélnék el azért mert nem megy. Ő tudja mennyire gyötri a betegsége, mit bír.
2019. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha fizikailag meg tudom oldani, akkor igen. De ha mondjuk előtte már kisebb úton is elestem és úgy kellett másoknak hazavinniük, vagy ilyesmi, akkor nem erőltetném. Úgyis az a fontos, hogy az illető lelkiismerete tiszta-e, nem pedig mások véleménye.
2019. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha legalább kerekesszékben szállítható volnék, és tudnának vinni a rokonok, netán meg tudnám fizetni a szállítást, akkor mindenképp. Ha viszont ágyhoz lennék kötve, akkor legalább egy koszorút, és egy közeli hozzátartozót küldenék a nevemben. Illetve ha ezt nekem ténylegesen át kéne élnem a jövőben, és az állapotom miatt nem mehetnék, megkérnék valakit, hogy videóhíváson keresztül közvetítse a dolgot.
2019. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Ha visszatartanának se hagynám ki, a testvérem kb mindenem. De ez az én életem és az én kapcsolatom, ha valaki idős és beteg, nem fogom elítélni érte.
2019. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a temetés a világ egyik legidiótább találmánya. Amikor meghal valakid és átesel az első sokkon, kezded feldolgozni, akkor menj el a temetésre, ahol még az is garantáltan rosszul lesz, aki egyébként jól bírja. Nem, nem mennék el. Ez csak képmutatás.
2019. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Bármi lenne ott lennék. Négyen vagyunk. Remélem én leszek az, akinek ezzel nem fog kelleni foglalkozni. Mert az enyémre fognak jönni, és nem én az övékre.
2019. szept. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!