Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a családtagod, testvéred...

Ha a családtagod, testvéred át szeretné formálni az életét, és erre áldozná a szabadidejét, mit lépnél?

Figyelt kérdés

[link]


Videók nézegetése az napi szinten megy és abból is a többsávoson való végsebesség közeli mozis hajsza, alapjában véve bevallom félek a jövőtől mert motorozni lehet lassan és gyorsan, előbbihez elég egy akármilyen járgány, de mivel itt szó nincs majd a nyugodtabb menetről, így fel kell készülni hogy lehet egyik órában el megy itthonról a bátyám, utána legfeljebb az örökkévalóság maradna csak.

Autózni is szeretett az elején de unalmassá vált neki mert ő is rájött hogy komolyabb autóra már nem lenne keret, így jött most ez.


Nekem is jobban bejönnek a motorok, de nekem még nincs, ha apám megy el itthonról 2 keréken attól is ideges vagyok, mert nem én vezetek, gondolom ezzel sokan így vannak.


2018. szept. 18. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Az ö élete sajnos nem zárhatjuk vitrinbe a családtagjainkat,pedig sokan megtennék.. Nincs saját életed?
2018. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Azt lépném, hogy... ja, semmit, mert nem dumálnék bele mások dolgaiba. Ha ennyire más életével vagy elfoglalva, egyértelművé teszed, hogy nincs sajátod.
2018. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Szóval szeretne motorozni. Csak ezzel mi a baj?
2018. szept. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenkor csak imádkozni lehet, hogy egy fára fog felcsavarodni, nem ártatlan arrajárókat öl meg...
2018. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Megint egy reklám :D


Szerinted link nélkül nem fogtuk volna fel, hogy motorozni akar?

2018. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

Micsoda eretnekség, hogy valaki motorozni akar....

Én azt lépném, hogy ha beleszólnál abba, hogy a saját szabadidőmben mit csinálok, kihajítanálak.

2018. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Körbekérdeznék a haverjaim közt hogy van-e aki ért a mocikhoz és felajánlanám a segítségemet. Felajánlanám hogy kocsival elviszem amikor átveszi.


Ez pont így volt akkor, amikor a sógorom akart motorozni. Anyagilag is beszálltunk és mindemben segítettük.


És élveztem amikor elvitt magával motorozni. Triumph Daytona 650 volt.

2018. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gsxrider nickkel tényleg nem rólad van szó...
2018. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Értelek. A halálos kimenetelű balesettől félted!


"Utána legfeljebb az örökkévalóság maradna csak."


Hány éves a bátyád? Reménytelen szerelem gyötörheti?

2018. szept. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Pontozzatok méglejjebb hülye lúzer bagázs. Hisz tényleg getzyre haszontalant irtam.
2018. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!