Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinalnal, ha kozvetlenul...

Mit csinalnal, ha kozvetlenul temetes utan az egyetlen testvered, akiben eddig megbiztal, neked tamad, h miert mertem rakerdezni miert uritette ki az amugy hagyateki eljaras alatt allo garazst, amit raadasul 100%-ban te orokoltel vegrendelet szerint?

Figyelt kérdés
Nem beszelve arrol, hogy o ezt akkor tette, mikor te kulfoldon dolgoztal, es o errol semmit nem szolt, hogy ezt fogja tenni.

2018. aug. 10. 18:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Feljelenteném a helyedben és vagyoni kártérítésre kötelezném.


Mert ez kimerítí a lopást és testvér ilyet nem tesz. Ha pedig tesz akkor attól a szent pillanattól kezdve nem testvér.

2018. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
20%
Semmit, mert korábban már tudomásul vettem, hogy küföföldön való tartózkodásom miatt az itthoni dolgok sokszor az én megkérdezések és közreműködésem nélkül zajlanak.....
2018. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Feljelentést lopásért
2018. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg ismeri azt az ügyvédet a "tesód", tehát egy másik, és megbízhatóbb ügyvédet keress, aki nem korrumpálható. Ügyvédi megbízást meg Magyar Nagykövetségen keresztül tudsz intézni simán. Tehát a távolság nem akadály.


Büncselekményt követtek el és ezt nem lehet pénzbüntetéssel és felfüggesztéssel megúszni.


jelszó: nem korrumpálható

2018. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat!
2018. aug. 10. 18:53
 6/33 anonim ***** válasza:
18%

5 Egyébként a Biblia alapján 3x-osát kell visszadnia neked, mint amit ellopott tőled. Ez az Isteni jogrend.


De szerintem meg is lesz, ha perre viszed.Mert mire lezárul jócská növekednek a kamatok, meg azt hiszem még fájdalom díj is jár neked, az általuk elszenvedett sérelemért. Egy jó ügyvéd ezt biztos hogy meg fogja lépni.

2018. aug. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
18%
Semmit. Mi a probléma ? A garázs a te örökséged marad, már ha van végrendelet, miért ne lehetne az övé ami benne van? De mondjuk ha anyam/apám meghalna, marhára nem az örökségen járna az eszem....
2018. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
..itt most veded az elkovetot, ugye?
2018. aug. 10. 19:15
 9/33 anonim ***** válasza:
29%

Ki védi ? Milyen elkövető ? Mit követett el? Szerinted, meglopott téged. Szerinted te öröklöd a garázst. Meg van a garázs ? Meg. Az ingóság nem a garázs része. Simán lehet, hogy az a testvéred öröksége.

De amúgy meg mégegyszer, ha valamelyik szülőm elhunyna, magasról xarnek az örökségre, vigye aki akarja. Egyrészt épp elveszítettem anyám vagy apám, másrészt meg én egy percet nem dolgoztam, a kisujjamat meg nem mozdítottam azért, hogy az ő vagyona gyarapodjon. Ha a testvéremet boldoggá teszi, vigye.

2018. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%

9 Ha a garázst 100%-ban örökölte, a benne lévő holmik mindegyikével.Még az utsó porszemmel együtt is.


Igy érthető?

2018. aug. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!