Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van testvéred? Ha nincs,...

Van testvéred? Ha nincs, szerettél volna?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna, ha legalább két testvérem van. Számomra nagyon fontos az, hogy összetartsunk a testvérekkel és mindig ott legyünk egymásnak, ha baj van, számíthassunk egymásra. Nekem nagyon fontos ez a kötelék.

Ki hogy van ezzel?


2019. máj. 5. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

van. húgom 4 ėvvel, öcsém 12 évvel fiatalabb. A korkülömbsėg ellenére jol kijöttünk. Persze gyerekként voltak viták stb, de összessėgėben jol elvoltunk. Mar felnőttek vagyunk es a gyerekeink is szeretik egymást.

A lanyaim közt 2,5 van. fontosnak tartottam hogy legyen testvére.


Számomra mindig furcsa azt olvasni testvérekről hogy nem beszélnek egymással, vagy nincsenek jóban.

2019. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nekem egy nővérem van aki csak 15 hónappal idősebb nálam.. Nagyon jól kijövünk az egymással mint két barát... Kis korunkban is nagyon keveset veszekedtünk.. És nagyon összetartóak vagyunk hogyha a másiknak segítségre van szüksége azonnal minden szó nélkül segítünk egymásnak.
2019. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs testvérem. Gyerekként szerettem volna de már nem bánom. Férjemnek van de annyira más világ hogy nem tartják a kapcsolatot.
2019. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, és nem is szeretnék / szerettem volna.
2019. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Van, de nem jelent semmit sajnos. Olyan langyos a kapcsolatunk. Lányok vagyunk, ő hét évvel fiatalabb nálam. A gyerekkorunk pedig maga volt a pokol, folyton gyűlölködtünk (ebben nagy része volt a szüleim kivételezésének, természetesen a "kicsi" volt az istenkirálynő).

Én pont ezért, tudatosan csak egy gyereket akartam, így is lett.

2019. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Nincs testvérem, anyukám 2x vetélt el utánam, azt mondták addig mondogattam, hogy szeretnék, de a 2. után soha! (Még emlékszem amikor bementünk apával a kórházba anyához és sírva elmondta neki, hogy mi történt - még ovis voltam)

32 vagyok, örülök neki, hogy nincs testvérem! Viszont fura, hogy mikor megszületett az első babám már akkor elhatároztam, hogy neki lesz! Lett is.

De nekem nem kellene!! Jobb így!!

2019. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És az mennyire normális, hogy tinédzser korban nem törődnek egymással? Ha nincs nagy korkülönbség és különböző neműek. Ez változhat, ha felnőnek?
2019. máj. 5. 13:23
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szerettem volna és nincs is tesóm.
2019. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
45%

Féltesóm van, 1 év van köztünk de csak felnőttkoromban találkoztunk. Szóval én úgy nőttem fel, hogy egyke vagyok és ez jó is volt így. Sosem akartam testvért, egész gyerekkoromban rettegtem hogy majd velem is közlik egyszer csak hogy lesz.

Amúgy a tinikori dolgokra pont nem szabad alapozni, abban a korban még az is idegesíti az embert ami nem.

2019. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de nem is szerettem volna. A nagynéném 11 évvel idősebb nálam és folyton nyírt engem. Azóta megszakadt vele a kapcsolatom. Testvérek között is sok ilyen van.
2019. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!