Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a tesómmal?...

Mit csináljak a tesómmal? Egezsnap fogja a telefonját és olvas (Wattpad)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem tudom mit csináljak a tesómmal mert egésznap olvas wattpadon

Ha hozzá szólok úgy szól vissza mint valami parasztnak

Persze ha neki kell valami azt én csináljam meg

És egésznap röhög a telfonjának

Még az iskolába is olvas szünetekben és néha órákon

A szüleink már szóltak neki hogy ne olvasson ennyit telfonon mert elromlim a szeme és szemüveges lesz(már most az lenne de nem hajlandó felvenni)

Köszönöm hoyg elolvastad

Bocsi kicsit hosszú lett



2019. szept. 29. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szeret olvasni akkor hagyd, hogy olvasson. Vegyél neki egy könyvet, vagy kölcsönözz ki, kérdezd meg, hogy milyen regények érdeklik.
2019. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek neki könyvet vagy e-olvasót.
2019. szept. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Vannak itthon könyvek

Csak a Wattpadon amatőr iróktól olvas

Van ugye a BTS. És azok az emberek vannak benne a torténetekbe

Köszönöm a válaszokat

2019. szept. 30. 06:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már szóltál egyszer-kétszer, akkor hanyagold a témát, nem a te gondod, hanem a szüleidé!
2019. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Savlekotő ***** válasza:
82%
Olvass te is..
2019. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Jaj számítógép függő a gyerek! El kell tiltani! Jaj játszik egész nap! El kell tiltani!

Jaj olvas egész nap! Na ne röhögtessetek már. Olvasson ha akar. Még mindig a legértelmesebb elfoglaltság.

2019. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem először vegyél magadnak egy helyesírási szótárt, esetleg valami szépirodalmi művet, és utána kötözködj azzal, hogy mit csinál a testvéred.
2019. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7 vagyok. Elnézést kérek, az autocorrect szeret engem. 😂

*Kötözködj azon

2019. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tegnap este azon merengek, hogy ez miért baj? Legalább békén hagy téged és csendben van. Ámen. Én kiélvezném, hogy nem kell más hülyeségeire figyelnem. :D
2019. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Képzeld, 3x- et elhagytam már és wattapadon is olvasok olyanokat, mint a húgod. Nem tudom, hogy tudod- e miket, de tény, hogy sok benne a vicces sztori :) ezelőtt sok- sok éve is olvadtam már. Hagyd, majd rendeződik, nálam is lecsökkent ez a dolog gimis korom után. Mostbmár lopnom kell a perceket, hogy tudjak olvasni és ne táncoljanak a fejemen a gyerekek.
2019. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!