Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem összetörte a telefonjá...

Nővérem összetörte a telefonját, kapott helyette egy drágábbat (? ). Hol van ebben a nevelés?

Figyelt kérdés

Összetörte a Samsung G-1820 nem tudom mennyi telefonját, 2 év alatt, kapott egy Samsung Galaxy Ace telefont. Most összetörte a Samsung Galaxy Ace-t és kapott egy Samsung Galaxy S II-t. Hol van ebben a nevelés arra, hogy vigyázzon a tárgyaira? Nem vagyok irigy, de nem értem ezt, örülök, hogy kapott egy másikat, de ha az előző is egy évig bírta, akkor nem vennék neki ilyen drága telefont.

Mint írtam, nem vagyok rá irigy, nekem is pont ilyen telefonom van, de nem értem...



2013. szept. 25. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy nem véletlenül törte össze. Ezek a modern okos telefonok olyan hamar elavulnak...
2013. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor törte össze, mikor leejtette az iskolájában.
2013. szept. 25. 18:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha azért törte össze, mert rád vol irigy. hogy neked olyan telefonod van?
2013. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
volt*
2013. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Húha... Nagyon logikus, de itt azon van a hangsúly, hogy a szüleim vettek neki egy sokkal drágább telefont.
2013. szept. 25. 18:54
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Minek vigyázzon rá, ha úgyis kap másikat?


Sajnos igazad van. Az meg hülyeség, hogy a mai okostelefonok elavulnak, nem bírják úgy... Az enyém 3 éve megvan, magamnak vettem, vigyázok rá, mert tudom, hogy ha eltörik a fizetésem fele rámegy a szervizre.

2013. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, pont erre akartam ráutalni, végre egy olyan személy, aki érti az igazi lényeget!
2013. szept. 25. 19:00
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó. Húgomnak is volt egy S2-je, elvesztette. Apámtól nem kapott sokáig, csak egy kicsi szar telefont, nevelőapja meg vett neki egyet. Amit kb 2 hónap után már két éktelen repedés díszít:) Az egyik apróbb az ő hibája, a másik sajnos nem, az iskolában fellökték és ahogy a táskájában volt, az ezer könyv közül valamelyik valószínűleg ráesett ott, és paff. Tényleg nem bírják sokáig. Mindenesetre én is csak lestem hogy minek kapott újabbat, az előzőre se nagyon vigyázott egyébként. Túl engedékeny a nevelőapja. Mondjuk kicsit ő másabb, mert szegényem próbál vigyázni, de valahogy mégse megy. :D
2013. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3,5 éves az okostelefonom és semmi baja. Kívül is tökéletes, 1 karc sincs rajta.
2013. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Örülök gyerekek tényleg, hogy nektek még működik a telefonotok, meg minden, meg hogy elmondjátok X ember hogy járt, de itt az a kérdés, hol van itt a nevelés a szüleimnél. :-)
2013. szept. 25. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!