Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a tesómmal?...

Mit csináljak a tesómmal? Egezsnap fogja a telefonját és olvas (Wattpad)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem tudom mit csináljak a tesómmal mert egésznap olvas wattpadon

Ha hozzá szólok úgy szól vissza mint valami parasztnak

Persze ha neki kell valami azt én csináljam meg

És egésznap röhög a telfonjának

Még az iskolába is olvas szünetekben és néha órákon

A szüleink már szóltak neki hogy ne olvasson ennyit telfonon mert elromlim a szeme és szemüveges lesz(már most az lenne de nem hajlandó felvenni)

Köszönöm hoyg elolvastad

Bocsi kicsit hosszú lett



2019. szept. 29. 22:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ugyan olyan vagyok,mint a testvéred.Szeret olvasni.Nem hiszem,hogy ez baj lenne.A fanfictionokban pedig sokszor van vicces rész,amin fel szoktak nevetni.Te is gondolom,ha olvasol egy vicces üzenetet egy barátodtól nevetsz.És valószínűleg azért ott olvas,mert könyvben nincs ilyen sztori....én például azért szeretek ott olvasni mert sok meleg sztorit írnak.....Nem lesz ebből probléma...
2019. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%
"Jaj olvas egész nap! Na ne röhögtessetek már. Olvasson ha akar." Persze, moslékot, ahol a kedvencei egymással dugnak. Mutassatok neki normális oldalt a hulladékhegy wattpad helyett. Az egy I.Q. gyilkos szar.
2019. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
52%

"Az egy I.Q. gyilkos szar."


A tieden már nincs mit gyilkolni...

2019. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mellélőttél drágaságom. Szeretek olvasni, nincs bajom sem a meleg, sem az erotikus sztorikkal sem, de brutálisan ócska írások vannak a wattpadon. Semmi adminrendszer, az "írók" kilencven százalékának gondot okoz értelmesen fogalmazni, nemhogy összehozzon egy normális történetet. Merengő, polc, vagy van egy csomó Gportálos oldal ami jó sztorikat rak fel. A wattpad az amatőr író világ hulladéktelepe, ahol elvétve vannak akik írni tudnak.
2019. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És őszintén: Az agyonajnározott, jónak titulált íróik is csak jóindulattal középszerűek. Gyermeteg történetekkel, elviselhető fogalmazással.
2019. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!