Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? A tesóm elcseszi...

Mit tegyek? A tesóm elcseszi magát.

Figyelt kérdés

Sosem volt él tanuló, mindig a bukás ellen küzdött de mikor aztán egyszer mikor összejött egy lánnyal aki tudott hatni rá és egy évig 10.ben semmi de tényleg semmi probléma nem volt.

Mindenkinek meglepetést okozott mert magához képest olyan eredményeket ért el az iskolában ,hogy az hihetetlen.

Azonban a lánnyal a nyáron szétmentek és előről kezdődött minden sőt mégrosszabb lett. Röhög ,hogy üresen adja be a dogáját.

Ha kap egy egyest akkor kéri a tanárt ,hogy írjon be mégegyet sőt még szaktanárit is és teljesen eltűnt 11.ben azaz énje ami megvolt neki 10.ben

Csak egyesei vannak mindenből ha szüleink elveszik a telóját meg a gépét akkor sem tanul hanem csak nézi az ágyán a plafont.

Nagyon elkeserít ,hogy látom ,hogy tönkreteszi magát :(

Pedig arra az egy évre amíg együtt volt a lánnyal olyan jól összeszedte magát ,hogy tényleg mindenki csak nézett :(


2019. okt. 10. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
keverj le neki egy g*cinagyot
2019. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Baszsstok ki a hidegben egy szál gatyában! Nyugi az első pár nap után könyörögni fog a jólétét a mocskos ingyenélő retek testvéred, és úgy fog tanulni mint a kis angyal!
2019. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A testvérednek súlyos depressziója van! Elsőkörben egy utat javasolnék a háziorvostól a pszichológusig, másodikban egy folytatást a pszichiáterig. Szerintem ez a motiválatlanság nagyon durván hangzik, sajnálom a tesódat 😔
2019. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Veled ez történt , 12 es? Sajnalom
2019. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
53%
Nem feltétlen lehet/kell mindenből a depressziót kihozni. A húgom nagyon súlyos depresszióban szenvedett, öngyilkossági kísérletet is elkövetett, ennek ellenére az iskola egyik legjobb tanulója volt, megdöbbentő eredményei voltak. Aztán ott voltam én, teljesen egészségesen és boldogan, 9.-11 első félévéig egy szót sem tanultam szinte. Nem érdekelt, úgy voltam vele, hogy a szüleim úgyis eltartanak, hiszen csak nem rakják ki a saját lányuk. Aztán egyszer valaki leültetett és nyomatékosan elmagyarázta, hogy ha ezt csinálom semmi nem lesz belőlem, az életem egy csőd lesz. Megijesztett és ettől minden megváltozott. Lehet neki is csak egy komoly beszélgetés kéne.
2019. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%

Hihetetlen, hogy mindenki azt próbálja bemagyarázni, hogy beteg a gyerek és igazából segítségre lenne szüksége.

Mondjuk az lehet, hogy önbizalomhiányos és feltűnést akar ezzel a viselkedésével kelteni, hogy vele foglalkozzanak.

De inkább ő a káros a közösségre, mint a közösség őrá. Egy depressziós ember pedig nem így viselkedik. Ne csináljunk már egy idiótából áldozatot.


Itt a nevelését rontották el. Hogy nincs célja az életben, és képtelen felfogni a következményeket. Ami egy 17 évesnél elég gáz. Viszont ez az elrontott vagy következetlen nevelés nem most lett elrontva, hanem vagy 8-10 évvel ezelőttre nyúlik vissza.

A gyerek azt a képet adja vissza, ahogyan nevelték a szülei. Vagyis itt például sehogy. Vagy nem foglalkoztak vele annyit, mint kellett volna, és ezzel akar kárpótlást. Most jön elő a dolog, de ez évekre nyúlik vissza és azt bizonyítja, hogy a szülők nem voltak kompatibilisek a nevelésében.

2019. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!