Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A lányom és a fiam folyamatosa...

A lányom és a fiam folyamatosan marják egymást azon, hogy milyen a jó párkapcsolat. Melyiknek van igaza? És miért kell ezen marakodni?

Figyelt kérdés

A lányom szerint a több évig tartó, hűséges, szerelmes párkapcsolat a jó, sok érzelemmel és sok közös együtt töltött idővel.

A fiam gyakran váltogatja a barátnőit. Egyiket se csalja meg, de úgy választ párt, hogy egy ideig a móka és a szex kedvéért jönnek össze. Időnként házasságban vagy kapcsolatban lévő nő is sorra kerül nála. Kb. úgy működik, hogy 2-3 hónapig együtt vannak, 1-2 hónap szünet után összeszed másvalakit ugyanúgy pár hónapra és így tovább.

A lányom ilyenkor mindig hozzávágja, hogy hol a hűség és az érzelem., erre a fiam azzal védekezik, hogy ő soha nem csal meg senkit, a szerelem meg csak kémia, aminek előbb utóbb úgyis az a vége, hogy lefekszenek.

A fiam is be szokta támadni a lányomat, hogy az elmélete a nagy szerelemről nem vált be, mert már csalta meg a párja, folyton veszekednek, az előző exével meg még mindig veszekszik és rászállt annak az új barátnőjére is. A fiam kapcsolatában meg nem is rágódik senki a megcsaláson, mert sokszor házas kapcsolatokba megy bele. Szerinte egy kapcsolatba nem kell olyan sok túlzásba vitt, nyálas érzelgősség, csak egy kis egymásra hangolódás és szex. És szerinte 1 éven túl együtt lenni valakivel halálosan unalmas, ez a megcsalás és veszekedés forrása (ilyenkor a házas nőkkel példálózik, akik simán leállnak vele). A lányom meg ilyenkor kiborul, hogy ez mekkora bunkóság.

Én meg nem értem, miért megy náluk heti szinten ez a civakodás és azt sem tudom, melyikük kapcsolata a jobb. Vélemény?



2018. szept. 19. 20:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
11%
Te vagy az apuka vagy az anyuka ? Ez nem derül ki a kérdésből .
2018. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én az apa vagyok. De ez miért fontos?
2018. szept. 19. 20:43
 3/17 anonim válasza:
31%
Hát mert sok férfi ilyen esetben a fiával ért egyet, sok nő meg a lányával. Ezért kérdeztem .
2018. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettő hülyeség.
2018. szept. 19. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettőnek igaza van. Hiszen nekik jó az, ahogy élnek. Akkor mindkét módszer jó.
2018. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg neked nincsen gyereked, csak ütköztetni akartad a két véleményt...annyira meseszerűen van leírva az egész...
2018. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint úgy gondolkodom, mint a lány.

De egyénfüggő, ki mennyire szeret elköteleződni.

2018. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus férfi-nő ellentét. Az egyik a biztonságot, a másik a zsákmányt keresi.
2018. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Már volt a kérdésed,amugy némelyik ál "huséges" kapcsolatnál egy szex kapcsolat is többre valo,látom a mai párkapcsolatokat némelyik a végtermékkel egyen értékü.. Az meg h két teso élből utálja egymást és marakodnak nincs köze a mi jo kapcsolat kérdéshez a probléma otthonrol hozott...
2018. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Miss Endzsi ***** válasza:
69%
Szerintem mindkettő normális, én tudnám mindkét félét élvezni, nincs itt baj, csak ők nem értenek egyet. Testvérek.
2018. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!