Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az miért baj a húgomnak hogy...

Az miért baj a húgomnak hogy együtt vagyok a legjobb barátnôjével úgy?

Figyelt kérdés
Szóval szexelünk, tetszünk egymásnak, felnôttek vagyunk miért ne? Húgom viszont nagyon besértôdött haragszik ránk. De mi rossz van ebben? Megmagyarázni ô sem tudja. F

2019. nov. 14. 19:36
1 2
 11/16 Zsombi55 ***** válasza:
6%
#1 bezzeg ha te lennél abban a helyzetben biztos, hogy nem így gondolnád.
2019. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

De általában igen, a párkapcsolat egy idő után, egy mélységet elérve, több lesz a baráti kapcsolatnál, és inkább a pasidat/nődet választod semmint a barátodat. Hisz ha minden jól megy, a pároddal előbb utóbb családot alapítasz.

Én sem örülnék ha a barátnőm már nem hozzám jönne át, hanem a tesómhoz. Így egyrészről mondjuk úgy hogy se tesóm nem lenne, sem barátnőm. Gáz lenne ha úgy kéne bekognom hozzájuk hogy "jöhetek?". Mikor egyszer a legjobb barátom és a tesóm vannak benn. :D Nekem ez borzasztó furcsa helyzet lenne.

2019. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Zsombi55 én nem lennék és nemis leszek ilyen helyzetben. :) azért van önbecsületem.. és egy ilyen futószex kapcsolat nem az én világom. Lehet ŕeģimódi vagyok de ez van ;)
2019. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha a húgod lennék, és komoly kapcsolat, szerelem lenne közöttetek, akkor nem problémáznék rajta, még örülnék is, hogy mindketten boldogok vagytok. De így, hogy csak szexeltek, hát ez nekem is fura helyzet lenne. Az is lehet, hogy a barátnője szerelmes beléd, te meg nem veszed komolyan, na akkor meg jól s..be is rúgnálak :)
2019. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3#6# nektek mi bajotok van? 😀 Én is a barátnőm bátyjával jöttem össze... Ennek már 13 éve..
2019. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Elozo, nem az osszejovesel van a gond hanem hogy a battya es a baratnoje csak ugy szimplan dugnak. Es ezzel fura kellemetlen helyzetbe hozzak mindketten a hugicat :) .
2019. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!