Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a testvére, családtagja, rokona egyáltalán nem foglalkozik a szülőkkel, minden alól kihúzza magát?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok például, amikor a szülők normálisak, de az egyik gyerekük csak akkor keresik őket, amikor valamire szükségük van. De más esetben feléjük sem néznek.
2019. dec. 25. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész rokonságom ilyen :)
2019. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj sajnálom, nekem csak egy ilyen családtagom van.

:I

2019. dec. 25. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Ne haragudj, de ennek a kerdesnek mi ertelme?

Kapsz nehany valaszt, hogy igen es nem.. es akkor?

2019. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

78% Ezzel az erővel akkor a kérdések nagy részének nincsen értelme...egyszerűen érdekelt volna mások története, véleménye, vagy hogy hogyan dolgozta fel, ha mondjuk a testvére viselkedik így és számolhat azzal, hogy az idős szülőkkel már egyáltalán nem fog foglalkozni.

Tényleg nem tudom mi értelme volt belekötni a kérdésbe...mert ezer másik kérdés van, ami sokkal értelmetlenebbnek tűnik mégsem kezdek el beszólogatni alattuk.

2019. dec. 25. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Huuu mindjart kiirok egy kerdest, hogy: van itt meg valaki aki finomat evett karacsonykor?


Vagod? Mellesleg attol, hogy sok az ertelmetlen kerdest feltevo felhasznalo, meg nem fogok en is beallni kozejuk a sorba :)

2019. dec. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Nővérem egy igazi szutyok. 40 éves, de egy normális munkája nem volt, az életművészkedésből él... Kinn rohasztja a seggét külföldön a férjével, mindent megkapott a szüleinktől (kocsi, ház, sok anyagi segítség, tanulmányokban feltételek nélküli anyagi segítség a legjobb magántanárokkal stb)

És rájuk sem néz. Tulajdonképpen azért születtem, mert lelépett 18 évesen. 2x találkoztunk, abból az egyik az volt, mikor fél évig hazajött élősködni a férjével hozzánk. Amíg meg nem untam, hogy kihasználja anyámat, a házimunkában semmit sem segít, az álláslehetőségeket,amiket találtunk neki, visszamondja... Akkor összepakoltam neki és úgy elküldtem, hogy azóta is bánom azt a stílust. Egy gusztustalan élősködő féreg retek. Ha megjelenik, a saját kezemmel fojtom meg.

2019. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyik szülőm agarol nincsen élő rokonom, a másik szülőm rokonai, anyukája testvérei stb csak akkor kerestek minket ha kellett nekik valami. (kinek pénz, kinek egy fuvar, kinek egy ünnepi menü stb..)

Aztán egyszer a szüleim berágtak és nem adakoztak többet, mivel ez csak oda működött visszafelé már nem. Azóta nem ír nem hív nem keres egy rokon sem.. :D

De jobb is így.

2019. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen, de a másik oldalról, én vagyok, aki nem állok szóba a szüleimmel, a testvérem meg otthon van. Akkor sem keresem őket, ha valamire szükségem van, mert soha semmit nem segítettek. Szóval nekem egyrészt van rá okom, másrészt a testvérem egy áskálódó kis patkány, aki folyamatosan uszítja ellenem a szüleimet.


Szóval azért valószínűleg te, meg a szülők is tettetek azért, hogy így alakuljon.

2019. dec. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Féltestvérem van. Apám nevelte fel, lusta volt gyerekként is, nem tanult, nem képezte magát, szakmája nincsen. Apàm pedig mindenképpen szerette volna, hogy legyen. De akárhova beiratkozott, mindenhol kibukott. Alkalmi munkákból él 42 èvesen! Családja nincsen, lánya korú nőket molesztálja. Apàmat annyira nem méltatja, hogy felhívja telefonon, hogy hogy van. Èn angol-német szakos tanár vagyok, 33 éves, apàmnak segítek annyit amennyit csak tudok. Látogatom rendszeresen, amit kér segítek neki. Apám is rossz néven veszi, hogy a féltestvérem nem is látogatja, pedig ha ő nincs, anyám maradt volna a régi fèrjével, akkor kb. Hajlèktalan lett volna. Az ő apja nem dolgozott, munkakerülő, alkoholista volt. Aztàn ha meglàtogatom a fèltestvéremet, akkor még ő okoskodik, ki nem állhatom. Gyerekkènt is és most felnőttként sem kedveljük egymást. Tehát nem igaz, hogy a gyerekkorban rossz testvéri kapcsolat megjavul felnőttkènt. Pontosabban, nem minden esetben igaz.
2019. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy a szülők normálisak és a gyerekek meg a szemetek és kivonja magát minden alól. Legtöbbször mindig kiderül hogy a szülők igenis hibásak ebben.
2020. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!