Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért foglalkozik mindig velem?

Miért foglalkozik mindig velem?

Figyelt kérdés

A nővérem állandóan velem van el foglalva. Kimegyek szobából kijon meg néz és vissza megy szobájába.


Otthon szoktam tanulni de sose veszik észre, mondtam anyunak hogy le megyek a baratomhoz és a nővérem direkt ott mindenki előtt rá kérdez hogy én amúgy mikor szoktam tanulni, direkt azért hogy ne engedjen le anyu. Állandóan az én életemmel van elfoglalva, van egy csomó példa rá de a lényeg a lényeg hogy mindig azon van hogy nekem rossz legyen


2018. márc. 5. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h fáj neki h neked fiatalabbként van párod és h neki savanyu a szőlő. Hány évesek vagytok.
2018. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Építs ki anyukáddal jó kapcsolatot, mondd neki hogy mész tanulni és utána meg ez meg ez a programod, én bizony leülnék a szeme elé tanulni, majd megszokja.

Ha nagyon szemét lennék, én mászkálnék a nővéredhez hogy ő mit csinál. Te persze máshogy is csinálhatod

2018. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Magam és a húgom kapcsolatából indulok ki) Nem csináltál olyasmit amiért oka van rá? Pl későbben jöttél haza vagy hazudtál olyasmit amire a nővéred rájött?
2018. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én 17 ő 20


Ja meg ugye az árulkodás, az állandóan megy, ha éppen máshogy lépek már megy is anyuhoz árulkodni

2018. márc. 6. 05:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Esküszöm semmi olyat nem csináltam, soha se hazudok mindig időbe érek haza, mindig este 8-ra kell haza jönnöm és haza is érek addigra
2018. márc. 6. 06:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Neki nincs munkahelye, iskolája, pasija, élete?

Nem tudom elképzelni mi lehet a probléma mert egyrész kívülállóként keveset tudok, másrész lehet ha ismerném se tudnék logikus magyarázatot adni, bocsi.

2018. márc. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Előtte , és anyukád előtt mondd, hogy most x órát tanulsz utána lemész a barátodhoz. Mikor befejezted a tanulást és szólsz, hogy mennél szerintem nem fogja megkérdezni mikor tanulsz.

Vagy te is tehetsz fel hasonló kérdéseket.


Ha tanul te is megkérdezheted.

(Vagy mondhatod az ő kérdésére, hogy akkor tanulok amikor te, ezért nem látod )


Ha neki nincs barátja kérdezz rá, hogy azért nem akarod, hogy a barátommal legyek, mert neked nincs? :)


Ha munkanélküli és csak otthon unatkozik, meg lehet kérdezni nem akar-e munkát keresni?


Hidd el minden embernek lehet olyan kérdést feltenni ami valamilyen módon zavarja. Természetesen a legjobb, ha kér testvér segíti egymást, nem pedig azon van, hogyan babráljon ki a másikkal.


De szerintem próbáld ki előbb, hogy a kellemetlen kérdéseire te is kellemetlen kérdést teszel fel, aztán meglátod akar-e még kérdezni.

2018. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!