Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ne coming out-oljak sosem?

Ne coming out-oljak sosem?

Figyelt kérdés

A nővérem nyíltan hangoztatja, hogy nem tudja elfogadni a leszbikusokat és melegeket. A húgomnak nincs sok véleménye a dologról, de egyszer ő is megjegyezte, hogy a meleg fiúkkal jobban elvan, mint a leszbikusokkal. Anyukám olyan tabuként kezeli, bár kicsit felháborodott azon, hogy a Skywalker korában megcsókolja egymást a 2 nő. Szóval úgy érzem nem jó ötlet elmondani nekik, pedig úgy terveztem karácsony és szilveszter között vagy nem sokkal új èv után elmondom nekik. Már másodszor határoztam el komolysn a coming out-ot, de egyszerűen nem olyanok a családi körülmények, hogy meg merjem lépni.Már azon is gondolkodtam, hogy sosem mondom el nekik, de nem tudom hogy fogom örökké titokban tartani.

23/L


2019. dec. 29. 14:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Natasa,miért lettem lepontozva ? :(
2019. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem ezt akartam írni,csak a kedves autó korrekt
2019. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szia ezt neked kell eldonteni mit akarsz!oroke meghunyaszkodni a csaladod elott,vagy sajat eleted elni,
2019. dec. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!