Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem sosem hagy békén,...

A nővérem sosem hagy békén, mit csináljak hogy hagyjon engem?

Figyelt kérdés
Van egy hüIye nővérem (15l) aki folyton szekál engem és mindig belém köt. Ha nem azt csinálom amit ő akar akkor megver vagy egész nap engem szekál. Társaságokban leéget vagy rám úszít néhány embert. Hogyan lehetne neki visszavágni!!??? Normális válaszokat PLS!! (13F)

2018. márc. 4. 09:23
 1/5 anonim válasza:
33%
Szüleidnek próbáltál szólni?
2018. márc. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
Szia! Talán egyszerűbb lenne ha megmondanád neki, hogy neked ez nem jó! Hogy megérted, hogy kamasz és ebben a korban normális ha az ember kifordul önmagából. De amit tesz lehet hogy 25-30 évesen, nagyon meg fogja bánni. Ha ezt most nem is érzékeli, akkor majd fogja érzékelni.
2018. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HaEv ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező!

Először is szólj a szüleidnek! Az is családon belüli erőszak, ha a nővéred ver meg! Komoly következményei is lehetnek. Ha a szüleid nem tesznek semmit, akkor a suliban kérj segítséget! Kérj segítséget!

Másodszor: ne járj vele egy társaságba. Nem kell neked lenni a bokszzsáknak!

2018. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyúrd fel magad és "szereld le" ha nem bír magával. Közös társaságba meg ne járj vele.
2018. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ilyenkor kevés esélye van annak, hogy te észérvvel meg tudd őt győzni. Esetleg kérdezd meg, hogy miért csinálja, lehet, hogy az zavarja, hogy a nyakán lógsz az ő társaságában.



Egyfelől ne járj vele egy társaságba, másfelől szólj a szüleidnek mindig, ha bánt. És igen, tornázz, és ne hagyd magad.

2020. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!