Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor alakult ki benned hogy...

Mikor alakult ki benned hogy nem szereted a testvéred, felnőtt korban változott a dolog?

Figyelt kérdés

Már akiknél így van, arra lennék kíváncsi.

Mi okozta?


2020. jan. 4. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem éveken keresztül bántott, megütött a bátyám. Ennek már majd 20 éve vége,de még most is rettegek tőle, van h remalmaim vannak. Hát én sose tudtam őt szeretni emiatt. Ezerszer nyugodtabb vagyok, amióta elköltöztem, és így már nem tud bántani.
2020. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, a húgom hat évvel fiatalabb. Én is nagyon vártam, hogy megszülessen, imádtam a kisbaba kort, kb. egészen 4 éves koráig minden rendben volt. Aztán ugye voltak viták, ő volt kis 4 éves, én 10 éves, persze, hogy voltak csörték, közös szobában laktunk, én tanultam volna, ő idegesített, stb. Itt cseszték el a szüleim, elvtelenül mindenben és mindig neki adtak igazat. Ha árulkodtam, akkor hagyjam rá, legyen nekem több eszem. Ha rászóltam, akkor miért szólok rá, miért nincs türelmem hozzá. Aztán amikor nem látták, volt, hogy jól megráztam, meglöktem, később meg is húztam a haját (mindez elkerülhető lett volna, ha a szüleim normálisan kezelik a dolgot. Okos kislány volt, bármit megértett, vágott az agya. De ugye, mivel látta, hogy őt védik mindig, ezért feszegette a húrt, és elkezdett szemét módon visszaélni ezzel.) Persze beárult, akkor megint én kaptam (leb...szást is, pofonokat is). Kb. ezzel el is intézték a szüleink a későbbi kapcsolatunkat is.

Felnőtt korban annyit változott, hogy igazából nem érdekeljük egymást. (N/42)

2020. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
semmikor xd
2021. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!