Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit csináltatok volna...

Ti mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A nővérem nem jött el a szalagavatómra, mert az ő barátját nem hívtam meg. Azt mondta, hogy ha a pasija nem jöhet, akkor ő sem fog. Nem azért nem hívtam meg, mert nem akartam, hanem mert a hely befogadóképessége miatt le voltak korlátozva a jegyek, mindenki max 4 vendéget hívhatott. (Nekünk nem csarnokban van a szalagavatónk, hanem az iskola rendezvénytermében osztályonként és az viszonylag kicsi, max 150 fő fér el benne.) Emiatt mondtam neki, hogy ne haragudjon, de negyediknek az én barátomat hívnám meg, nem az övét. Erre teljesen berágott és nem jött el, mert ha a pasija nem jöhet, akkor ő sem fog. A tetejében még a pasija is meg van sértődve, hogy nem hívtam meg, pedig ő is jönni akart. Kb figyelmen kívül hagyták teljesen, hogy évek óta van barátom és nyilván mivel az én szalagavatóm, akkor már őt hívnám meg rá az utolsó jeggyel, nem egy szinte vadidegent, akivel a nővérem csak pár hónapja van még együtt.

Ti mit csináltatok volna ilyen helyzetben? Jól érzem, hogy olyan igazán nem is érdekelte a nővéremet a szalagavatóm és csak ráfogta erre, hogy ne kelljen neki jönni? Olyan típus egyébként, hogy nem szereti, ha nem ő van a középpontban, ha szülinapom, vagy bármi olyan esemény van, ami rólam szól, nem róla, akkor mindig megpróbálja magára vonni a figyelmet. A barátomat figyelembe se veszi, mintha nem is lenne, de azt mindig elvárja, hogy az ő éppen aktuális barátját (kb évente másik van neki, mert neki a rosszfiúk kellenek) mindenhová meghívjam.



2020. jan. 15. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed...
2020. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is helyesen gondolkozol és így is cselekedtél. Igazad van!
2020. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd már meg tőle, hogy anyád-apád-barátod triászból kit kellett volna kihagyni, az aktuális kanja miatt?

Ne izgasd magad miatta, ha akar megbékül, ha nem akar, akkor nem békül, ez legyen az ő gondja!

2020. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Fú, de kinyílt a bicska a zsebemben a nővéred viselkedésétől. Nagyon jó lérzed. Én is kíváncsi vagyok, mit mondana erre, hogy akkor mégis mit gondol, kit ne hívj meg, anyukádat, apukádat vagy a saját barátodat??
2020. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Anyudék sem tették helyre a nővérkéd fejét???
2020. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, neked van igazad.
2020. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
41%
Vihar a biliben.
2020. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonymousreview60 ***** válasza:
96%

Az értékelésed jóformán objektív, és helyes.

Így csináltam volna, mint te, mert te vagy az ünnepelt, és mert így ésszerű. Ne bándd a nővéred távollétét, mert nagy zavar van a fejében,és így legalább kimutatta, mire számíthatsz tőle. Gratulálok a szalagavatóhoz, és sok sikert az érettségin!

2020. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, a drága nővéred szarjon sünt. Én megmondtam volna neki, hogy akkor ne jöjjön, nem vesztek vele semmit, aztán később is kerülném vele a jópofizást.
2020. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó hisztis egy némber a nővéred, már elnézést a kifejezésért. Majd ha elmulik a rózsaszín köd valszeg a kanja is be látja majd xD és még csak nem is 16 éves kis tinirol van szó hanem elvileg felnőtt nőről, úristen. Teljesen jól csináltad, és a helyedben elgondolkodnék a jövőben mennyire tartanám egy ilyen nővérrel a kapcsolatot. Az én központú narcisztikus ember sajnos mindig az marad.
2020. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!