Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit ajánljak a tesómnak?

Mit ajánljak a tesómnak?

Figyelt kérdés
A tesőm 13 éves. Elég furi stílusa van. Mindig tőlem kérdezgeti hogy mit csináljon. (engem nem zavar) szóval H2o-t néz, Hegyidoktort néz XD és stranger thingset néz. Engem nem zavar szerintem nem ciki, mert ha neki ez tetszik. Csak az a baj hogy iskolában elvileg kicsúfolták amikor egyszer említette, és amikor megkérdezik tőle mi a kedvenc sorozata stb.. Nem tudja mit mondjun. Amikor én voltam általános simán elmondhattam mi a kedvencem, mert nekem is a H2o-valt és senki nwm csúfolt. Csak azóta eltelt pát év és nem tudok mit mondjak neki. Köszi a segítséget. 17/L

2020. jan. 24. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azért csúfolják, mert mást néz, mint ők? Ez elég szánalmas.

Ne mondjon semmit. Nem kell az orrukra kötni, hogy mit szeret. Kinek mi köze hozzá?

2020. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az első írja, ilyen társaságnak semmi köze, mit szeretek, mit nem.
2020. jan. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én is néztem 12 évesen h2o-t srácként, de meg is volt az okom rá:D jó nagyokat recskáztam rájuk xd
2020. jan. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja el, ugyanúgy basztatni fogják
2020. jan. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi a h2o sorozat tisztelt #1ő és #2ik. Egy lányos sellőkről szóló sorozat. Én fiú vagyok a nővérem nézte, innen tudom. Nagyon utáltam. És ne ajánlj neki ilyen sorozatokat! El fog buzulni. Egy meleg tesót akarsz?
2020. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolsó, inkább nézek jó csajokat és verem rájuk a makit mint macsó baromságokat nézek.
2020. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

,,Tudod mi a h2o sorozat tisztelt #1ő és #2ik. Egy lányos sellőkről szóló sorozat. Én fiú vagyok a nővérem nézte, innen tudom. Nagyon utáltam. És ne ajánlj neki ilyen sorozatokat! El fog buzulni. Egy meleg tesót akarsz?"

1. Sehova sincs odaírva, hogy a tesója fiú.

2. Neked halvány lila lövésed sincs a melegekről, igaz?



De a kérdésre válaszolva: nem azzal van a baj, hogy mit néz, s mit nem, hanem azzal hogy ilyen gyökér osztálytársai vannak. Sok dolgot nem lehet tenni. Max nem mondja el neki az ilyen dolgokat.

A gyerekek ilyen 9.-es koruk környékén kezdnek normálisak lenni. (Vagy legalább a normálisak egy iskolába kerülnek, az ilyen szánalmas csúfolkodók meg egy másikba.)

2020. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. jan. 24. 23:33
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A következő kérdésedből majd hagyd ki a stranger thingst meg a h2o-t, akkor nehezebb lesz felismerni. Köszi.
2020. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még a teen wolffal is kiröhögik! Jövőhéten lesz 14
2020. jan. 25. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!