Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miert ilyen a nővérem?

Miert ilyen a nővérem?

Figyelt kérdés

Szexuális életét mindig velem beszéli meg, de ha én akarok valamit mondani az enyemrol akkor mindig azt mondja hogy neeee fejezd be, nem akarom tudni!!!

Amúgy egy barátnőm is mesélte hogy az ő nővére/anyukája se akarja hallani neki a szexuális életét!



2020. febr. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Talan az ő életével nem szégyenlős attól viszont tart te mit mondasz a tiéd ről
2020. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb ha elkezdené mesélni hogy kivel feküdt éppen le, mond neki hogy "neeee fejezd be, nem akarom tudni!"
2020. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem is zavar amiket mond, csak en nemvagyok bunkó es meghalgatom
2020. febr. 14. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is van húgom és tudom hogy él szexuális életet, de attól még nem akarok belegondolni / tudni róla, hiszen ő volt mindig a kistesó tudod, valószínű a te tesód is így van ezzel.
2020. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ha annyira kistesóként kezelné, nem mesélné el neki hogy kivel mikor hol mit csinált. Hagyjuk már. Egyszerűen bunkó a nővéred és lekakilja veled mi van, csak az számít neki hogy ő elmondhassa a saját dolgait.
2020. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak dicsekedni akar. Ne hallgasd végig, ennyi!
2020. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

mondd meg neki, hogy ne neked bizonygassa hogy milyen jó az ágyban, mert ha annyira jó lenne valószínűleg nem várna megerősítésre

szerintem a nővéred nem tud kielégülni, vagy nagyon rossz az ágyban és minden pasi dobja emiatt

forgasd ki a bizalmas információit, hogy egy nimfomán rosszéletű, vagy avasd be a szüleidet, na utána nem fogja részletezni kivel mikor hogyan

2020. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem csak egyszerűen irigy rád, vagy csak feszült
2020. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!