Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ránknyitott a nővérem! Most...

Ránknyitott a nővérem! Most hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Szóval estefelé volt már és a barátommal megkívántuk egymást. Miután végeztünk még nem öltöztünk fel, csak feküdtünk meztelenül az ágyon. Mivel nem volt otthon senki nem kulcsoltuk be a szoba ajtaját. És erre egyszer csak kopogás nélkül benyitott a nővérem. Sötét volt a szobában de gondolom látta mi a szitu... Nagyon kínos volt... azóta még nem találkoztam vele és nem tudom jogy most hogy viselkedjek. Mindketten felnőttek vagyunk nem is értem miért rontott be a szobámba...

2020. jan. 3. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ő sem fog róla említést tenni, neki kellemetlenebb.

Mintha mi sem történt volna.

2020. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
mi ebben a kellemetlen?
2020. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Beszélj vele a szuóituról, mert a "mintha mi sem törtpnt volna" sokkal rosszabb minden megoldásnál. És legközelebb zárd be az ajtót, ha "megkívánod" a habossüteményt.
2020. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Megtanulta, hogy kopogni kell mielőtt benyit, és várja meg az engedélyt.


Te szobád, te pasid, nem csináltál semmi rosszat.


Legfeljebb neki illene bocsánatot kérni, ha mindenképp valami reakció kellene, de jobb ha elengeditek.


Amúgy meg be is zárhattad volna az ajtót

2020. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2 Ebben nem az a kellemetlen, hogy engem latott meztelenül a nővérem, hanem hogy engem és a barátomat együtt. És gondolom egyértelmű volt számára, hogy mit csinálunk...
2020. jan. 3. 11:55
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő valószínűleg rosszabbul érzi magát. Viselkedj ugyanúgy, mint eddig. Pár nap és mindannyian elfelejtitek.
2020. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
... és arra nem gondoltál, hogy egyszer csak majd hazamegy valaki...?
2020. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most már tudom, hogy bezárhattam volna, viszont én sose mennék be engedély nélkül hozzá.
2020. jan. 3. 11:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Most már ő sem fog, nyugi.
2020. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De gondoltam, hogy valaki hazajön csak arra nem gondoltam, hogy valaki beront a szobámba...
2020. jan. 3. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!