Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem viszi túlzásba ezt a nővérem?

Nem viszi túlzásba ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
2 hete közöltem vele, összeházasodunk a párommal. Megkértem legyen a tanúm. Polgári esküvőnk lesz, 2 tanúval pénteki napon, utána hétvégi napon szűk családi körben ebèd. Nemrég kezdtük el tervezni. Az első időpont amit kértünk, kiderült nem jó, mert anyukánkat akkor fogják müteni. Tesóm folyton hívogat, mikor megyünk be a városházára. Pénteken lesz ügyfélfogadás. De hívogat, hogy neki jövő hétvégén nem jó, meg vagy pénteken vagy hétfőn legyen, mert akkor ő úgy vesz ki szabit, hogy hosszú hétvégét csináljon magának a pasija miatt, mert távkapcsolatban élnek, így többet tudnának együtt lenni. Másik. Ruhát x varrónőnél csináltassak, menjek el hozzá. Meg se kérdezte én mit akarok. Mindig parancsolgat, mint egy gyereknek. Már megbántam hogy szóltam neki. Amúgy is babát várok és ez a stressz nem használ nekünk. Szóltam már, hogy hivom mikorra kapunk időpontot, de nem fogja fel, minden nap hív. Múltkor pl mondja menjünk be kedden és intézzük el. Egyszerűen már nem bírom. El vagyok keseredve, csak magára gondol. A terhességgel kapcsolatban is okoskodik, neki nincs is gyereke.
2020. jan. 15. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Èn nem emlékszem, hogy a tanuknak ott kellett volna lenni a bejelntkezésnél...


Egyébként meg beszélj vele és mond el, hogy te nagyon szereted öt, de ez a te esküvöd, és legyen hajlandó alkalmazkodni...

2020. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem jön el a bejelentkezésre. Őt az időpont érdekli. Hogy utána rögtön hívjam fel.
2020. jan. 15. 08:38
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

De, túlzásba viszi.


De te is, hogy itt kérdezel ahelyett, hogy vele beszélnéd ezt meg. Valószínűleg nem akkora a dráma, mint amilyennek érzed, csak kellene kommunikálni.

2020. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mondtam már neki akkor lesz amikor nekünk jó, és nem fogja fel!


Igen, probléma, mert ez nem az ő esküvője!

2020. jan. 15. 08:49
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én már rég megmondtam volna a magamét ennek a hülye tyúknak, és választottam volna másik tanút.
2020. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem csak túl lelkes. Nem kötelező ott ruhát csináltatni, ahol mondta. De ilyenkor szerintem természetes, hogy az ismerősök, rokonok ajánlanak varrónőt, szalont.

Ne vedd ennyire komolyan. Elmondja, amit gondol, te meg azt csinálsz, amit akarsz.

2020. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

De túlzásba viszi. Tele a világ, me a tököm az ilyen irányításmániás idiótákkal.

Ne vedd fel a telefont, mondd meg, hogy már megvan a varrónő.

Sajnos az ilyen isten barmaival nem.lehet normálisan beszélni, annyira begőzőlnek, így marad az ignoralás, hazudozás.

Nyugi!

2020. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
Az időpont miatti stresszelese érthető, a többi nem.
2020. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
a végén úgy is te döntöd el mikor lesz. ő majd vagy szabaddá teszi magát vagy nem. nekem lesülne a bőr a képemről ha a saját testvérem esküvőjéről lemaradnék, úgyhogy én mindent megtennék hogy ott legyek, egy nap fizetetlen szabit is simán megérne.
2020. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Ő túlzásba visz, te meg túl komolyam veszed. Ha ennyire zavarna már elküldtem volna a búsba és felkértem volna valaki mást. Amúgy sincs semmi feladata azon kívűl hogy mellettetek áll.

Sz@rd le és csináld úgy ahogy neked jó. A telefont se vagy köteles felvenni amúgy.

2020. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!