Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm nyomul az öcsémre? Hogy vessek ennek véget?

Figyelt kérdés
Az öcsém kiskorú, 17 éves, a barátnőm meg nagykorú 21 éves. Sokszor van itt, minden héten 2-3x és nyomul a kisöcsémre. Tegnap is itt volt és tévé nézés közben elült mellőlem, hogy az öcsémhez bújjon. Ez normális?
2020. febr. 16. 07:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, az öcséd hogy áll hozzá. Ha zavarja, akkor nem normális, ha neki is tetszik a barátnőd, akkor meg normális. 17 évesen hadd döntse már el ő, hogy akarja-e valaki közeledését, vagy sem!
2020. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, mondjuk ezt én is úgy mondom, hogy a "fejemben" a Kérdező is nő, és úgy van szó a barátnőjéről.

Mert ha férfi, és a barátnője más után futkos, legyen az tesó, tök mindegy, akkor nyilván rosszabb a helyzet. :D

2020. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Vajon megfogjuk tudni még ebben az életünkben, hogy a kérdező férfi-e vagy nő? Az ilyen kérdések csodásak kiírja a kérdést, jönnek a válaszok (tippek), de a kérdező nem írná, hogy milyen nemű, Isten ments!
2020. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nő, férfiak nem szoktak kisöcsémről beszélni, legalábbis ha 17 éves az a kisöcs és nem 7.
2020. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Csak furcsa, hogy a barátnőm és a tesóm. Nem tudom miért, de zavar. Főleg az amikor átjön hozzám és az öcsémmel van, mintha tudomást se venne a létezésemről. Inkább akkor beszélne meg vele egy találkozót vagy nem tudom, de nagyon kellemetlenül érzem magamat.
2020. febr. 16. 15:29
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerelmesek. Mi van ebben nem normális?
2020. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs vele bátnődnek tetszik az öcsém és gondolom az öcsédnek is bejön a barátnőd.
2020. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb álca, hogy az öcséd közelébe kerülhessen indirekt módon. Gyakorlatilag a barátnőjéhez megy vagyis hozzád és nem kell felvállalnia, hogy direktbe csak az öcsédhez megy.
2020. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ocsed fiatalkorú es nem kiskoru. Oriasi kulonbseg.
2020. febr. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!