Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Eljátszották a testvéremék...

Eljátszották a testvéremék hogy elköltöznek, azért hogy pénzhez jussanak a szüleinktől?

Figyelt kérdés

Most született meg a gyerekük, 1 hónapos. Egy 2 szobás lakásban éltek, átlag körülmények között. Elkezdték mondani a szüleinknek hogy kicsi az a lakás gyerekkel és ház kéne, de nincs pénzük venni az egész megyében, így elköltöznek Szabolcsba. Vagy kimennek külföldre. A Szabolcsi sztorit addig vitték hogy már “megvolt” a telek, mert ők építkeznek papírházat mert az a legolcsóbb.

Anyám teljesen kiborult hogy 300 kilométerre viszik az unokát és az összes nyugdíjra félretett pénzét meg az Indiai álomútjának az összegét odaadta nekik, hogy ne menjenek el messzire, a közelében maradjanak. Apámat is letarhálták azzal, hogy ha elköltöznek, akkor nem tud besegíteni a vállalkozásába hétvégente.

Ez a sok hazugság fájó nekem leginkább! Mert eszük ágában nincs elköltözni messzire, nem is volt! A testvérem feleségét meg hallottam, amikor nagyképűen dicsekedett telefonon valakinek hogy ők most vettek házat Szentendrén az xy környéken mert ők nem adták alább! Így mondta, mintha milliomosok lennének kb.

Hogy lehet ilyen számító valaki? Arról nem is beszélve hogy ennyire kihasználni a szülőket.


2020. márc. 1. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Mi van?? Ez egy nagy zagyvaság, amit ide írtál!! Papírház?? Szabolcs, vagy Szentendre?.....stb...
2020. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szentendrén nőttünk fel. Azt hazudták hogy Szabolcs megyébe tudnak csak házat venni ezért oda mennek lakni az unokával.
2020. márc. 1. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos vannak ilyen emberek. Legközelebb próbáld ignorálni. De te honnan tudod hogy hazudtak?

Egyébként meg simán elég lett volna a kétszobás lakás is, nem is értem ezt. A szüleid téged segítenek?

2020. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát azért én meghallgatnám a másik feletis a teljes sztoriról. Süt az irigység a kérdésből.
2020. márc. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonymousreview60 ***** válasza:
78%

Sajnos vannak ekkora barmok. A szüleid meg gyengék, hogy ezt hagyták. Szerintem is gerinctelen lenyúlni a nyugdíjpénzt, de az utipénzt is, de ha anyátoknak megéri, hát lelke rajta.

Te is japtál pénzt lakásra? Ha nem, akkor most már aligha fogsz.

2020. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt nem értem az ilyen szülőknél, hogy a másik gyereknek (kérdező) majd nem adnak semmit, mert bocs, de mindenünk odaadtuk a tesódnak?
2020. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt a szülők a legnagyobb barmok, ők akarták mindenáron a közelben tartani a tesódékat (ők meg kihasználták a helyzetet) . Normális szülő aki nem akarja a szoknyája alatt tartani a felnőtt családos gyerekét nem csinál ilyen marhaságot.
2020. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szükségem pénzre, nincs rá igényem, nem vártam rá soha! Ha adni is akartak volna nem fogadom el. Az fáj, hogy Anyánk egész életében spórolt, egyedül nevelt minket, vállalkozóként magának tette félre a nyugdíjat, hogy ne az állami pár tízezer forintból éljen majd és nyugdíjas korában eljusson egy nagy kalandra Indiába amit mindig is akart. Ehhez képest kizsaroltak belőle mindent. Az hogy Szabolcsba megyünk és havonta egyszer látogatunk haza ha lesz rá pénzünk, azért elég nagy zsarolás. Egy kisunoka mellett, főleg hogy Anyánk most nem vezethet autót hónapokig egy műtét miatt. Természetesen arra jutott, hogy csak a közelében legyen az unoka minden áron. A testvéremék hideg önzése a dühítő!
2020. márc. 1. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, az. Ez egy jól fejlett unokázós csalás. Majd szépen eltartják anyukádat, ha nem jön ki a nyugdíjából.
2020. márc. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!