Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kéne vele beszélnem?...

Hogyan kéne vele beszélnem? Vagy meg kéne kérnem a nővérünket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy hárman vagyunk tesók. Én 18 éves srác vagyok, van egy 21 éves nővérem és egy 15 éves húgom. A húgom mostanság úgy látom hogy sírva szokott hazajönni, aztán felmegy a szobája és kb üvölteti a rockot. Múltkor bementem a szobájába mert bevittem neki dolgokat és az asztalán találtam egy rajzgyűjtőt, gondoltam belenézek, mert gyönyörűen rajzol. De két téma dominált az egészben a csók és a szex, szeretkező pár, csókolózó pár, de a lány arca az az ő arca a srác pedig sehol sincs kidolgozva, és vannak eléggé depis idézetek is benne. Ez nagyon aggaszt, de nem igazán vagyok jó lelkizésben, főleg nem lányokkal. A nővérünk már nem él itthon, de sűrűn jár hétvégente haza, gondolkoztam hogy megmutatom neki, és megkérem hogy beszéljen a húgommal! A szüleink még “fel sem világosították” (mondjuk egyikünket sem) de én nem tudok a lányok szerepében beszélni a szexről! Mit kéne tennem? Ha én beszélek vele azt hogyan?

Előre is köszi!



2020. márc. 8. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Miből gondolod hogy az #1?
2020. márc. 8. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj a nővéreddel, mondd el az aggályaidat, sejtéseidet és kérd a közreműködését!
2020. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az még egészen rendben van ebben a korban, de mindenképp beszéljetek vele, hogy könnyebben át tudja vészelni ezt az időszakot. Nővéredet avasd be az jó ötlet. Alapvetően arra törekedjetek, hogy ne azt érezze, hogy letámadjátok, hanem bizalmas viszony épüljön köztetek, hogy érezze, hogy hozzátok nyugodtan fordulhat és nem kell magányosan érezze magát, mert ott vagytok. :)
2020. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mármint mire gondoltok?

Nekem csak a viszonzatlan szerelem jutott eszembe!

2020. márc. 8. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit megtehetsz, hogy bemész a szobájába és megkérdezed, hogy mi van vele mostanában, minden rendben van-e, hogy érzi magát. Vagy menjetek el sétálni együtt és beszélgessetek. Ha azt látod, hogy veled nem akar erről beszélni, akkor szólj a nővérednek, hátha neki megnyílik!
2020. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát jó! És amúgy ha megnyílik nekem csak hallgassam meg? Vagy kérdezgessem? Esetleg adjak tanácsot neki?
2020. márc. 9. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hallgasd meg! És ha tudsz, adj tanácsot is, te is voltál annyi idős, el tudod magyarázni neki a pasik szemszögéből a dolgokat és mondd meg neki, hogy nyugodtan forduljon hozzád, ha valami van.
2020. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jojo! Köszi!
2020. márc. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!