Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy tudom elkerülni, hogy az...

Hogy tudom elkerülni, hogy az anyóssal beszélnem kelljen erről?

Figyelt kérdés

Anyósommal kezdetben egész jó kapcsolatom volt, de volt pár hozzászólása/megnyilvánulása, ami rosszul esett nagyon és ebből kifolyólag elkerültem. Párommal másik városban élünk, mikor haza megyünk ő az ő családjával van, én az enyémmel, és emiatt a nézeteltérés miatt nagyjából egy éve nem találkoztam az anyukájával. A napokban megyek át hozzájuk a barátom által érzett tiszteletből és szeretetből kifolyólag, mert tudom, hogy szeretné, ha valamennyire rendeződne a viszonyom anyukájával.

Egy szó, mint száz: nem szeretném a dolgokat megbeszélni anyukájával. Tudom, hogy nincs igaza, akkor maradhatnánk békés viszonyban, ha nem hozná fel a történteket, és nem kéne átbeszélnem vele a múltat. Hogy tudom elkerülni, hogy ne kelljen vele erről beszélnem, ha elkezdi felemlegetni?

Köszi a válaszokat előre is!

20/L



2018. dec. 27. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
"Ne haragudj, de nem szeretnék erről beszélgetni. 1 év telt el, szerintem felesleges ezen kattogni."
2018. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
"Nem szeretnék erről beszélni."
2018. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem elfogad ennyit, és nem kell magyarázkodnom...
2018. dec. 27. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj! Nem szeretnék erről már beszélni, rég volt... Induljunk tiszta lappal!
2018. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piroska és a farkas ***** válasza:
0%
Abból volt nézeteltérés, H Te a szüleiddel töltötted az időt mikor hazautaztàl, és nem velük? Jézus... Ha felhoznà, mondd, H ezentúl a pàrod is a szüleiddel tölti, ha úgy jobb. Nem, ezt nyilvàn ne mondd, de zàrd rövidre.
2018. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Neharagudj, de én sem tudok jobb tanácsot adni, mint az előttem hozzászólók,viszont számomra ez egy kicsit fura, hogy együtt elmentek, és külön vagytok.Most nem látnak szívesen benneteket egymás szülei? Ha én ilyen helyzetben lennék, biztos megoldanám hogy ketten legyünk mindenhol.
2018. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam érthetően: együtt lakom párommal, szóval az év nagy részében ketten vagyunk szülők nélkül, mikor éppen van időnk kicsit elszakadni a sulitól (nagyjából 3-4 havonta) járunk haza egy hétre. Ezt az évi 3/4 hetet mikor itthon vagyunk a szüleinknél töltjük külön egymástól. Szoktunk ilyenkor is találkozni, barátomat mindig áthívom magunkhoz (=szüleim házába), csak mióta anyukája megbántott én nem szívesen megyek át hozzájuk. Szóval nem vagyok féltékeny, hogy anyukájával tölti az időt, sőt, mivel tudom, hogy az év nagy részében úgyis velem van. :)
2018. dec. 28. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo jol csinaltad! Ha majd Te akarsz megbocsajtod! Vagy elengeded belul es lesz#rod! Engem a parom apja sertett meg nagyon nagyon csunyan beszelt (de a sokkos helyzet amiben volt minimalisan ertheto nem emlekszik mit mondott) ezutan uzent h elnezest ker. Arra se uzentem semmit az ujjevi uzenetere sem.

Igazabol ha lesz valami csaladi dolog naluk vagy nem megyek vagy a baratom se megy mar..ezt beszeltuk.

Kesobb ha kulfoldon elunk az patt helyzet ha latogatoba jonnenek mert en nem vagyok hajlando veluk egy fedel alatt lenni 5 napig sem 1 evben.. vagy nem jonnek vagy en hotelban alszok.. erre is kepes lennek.

Ha meg mi jovunk latogatni en egy 10 percre se megyek oda koszonni .. paromat nem szabalyozhatom be annyira ezt fel tudom fogni. De en tudom h nagyon messze leszunk 1-2 ev mulva ugyhogy nem erdekel ha most se latom utana se fogom oket.

Eleg eros huzas lenne hotelban aludnom ..de ha az nem, nem engednem fel oket. Van okom.

2019. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!