Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, ha idegesít a...

Mit csináljak, ha idegesít a testvérem?

Figyelt kérdés
Harmincas pasi vagyok es az a problémám, hogy nem az igazi a kapcsolatom a tesómmal. En a családommal szemben eleg erezekenyen reagálok, sajnos elég hamar magamra veszek mindent. Nagyon bírom a tesómat, soha nem mondok róla semmi rosszat és nem bántom. Neki viszont van egy olyan stílusa, hogy szeret mindenkinek a családban beszólongatni, szurkálódni. Én ezt nagyon utálom, mert rosszul esik és nagyon unom már. Nem tudom elengedni a fülem mellett, nekem nem esik jól. Ő így érzi magát humorosnak. Sajnos sok családtag jókat derül is rajta, amikor nekem, vagy másik családtagnak beszólongat. Amikor otthagyom es nem foglalkozok vele, akkor azonnal kerdezi hogy mi a bajom meg mit hisztizek? Igy kb en vagyok a fura, hogy nem vagyok ra kivancsi. Amikor meg megunom es elkuldom a fenébe, akkor meg mindenki csodalkozik mi a bajom es mitol vagyok agressziv. Kb mindig úgy jövök ki a dologból, hogy vagy egy érzékeny kislány vagyok, vagy egy agresszív állat. ő meg kb örül is ennek .Hogy lehetne ennek veget vetni, vagy kezelni? En jóban akarok lenni a családommal. Valaki hasonló cipőben?
2020. márc. 11. 11:47
 1/2 anonim válasza:
Még mondod neki egyszer egy ilyen eset után hogy téged ez zavar és egy fokkal vegyen vissza veled szemben. Vagy elfogadod, hogy ő ilyen és megpróbálsz te is humorosan hozzáállni, nem szívre venni, esetleg válaszolj vissza neki humorosan
2020. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját tesómat(nõvérem) úgy szereltem le, hogy amikor õ lealázott mások elõtt, én rátettem még egy lapáttal. Pl. Nagyi szülinapja: beszólt, hogy 25 évesen még nem volt csajom, mi vagyok én būzi? Erre én: a te kiszáradt pitsádban is akkor volt valami ha tampont dugtál fel. Persze mindenki felháborodott, deeeeeee: Bevált! Azóta se mer beszólni. Megérte😄
2020. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!