Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesít a testvérem barátnője...

Idegesít a testvérem barátnője. Mit csinályak?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít. Kb 1 éve barátok a nővéremmel. Amióta ez van a testvérem nem foglalkozik velem. Ha beszélni akarok vele erröl vagy mármiröl le rázz azzal a szöveggel :,hogy hülye a fejed....stb. A lány elveszi ,azt ami az enyém, és még a nyralásra us elhozta testvérem. Egyszerűen irritáló személisége van. Amióta barátok azóta én csak vagyok ithon ,mint egy darab szar,akivel senki sem foglalkozik. És még pluszba az az idegesítő lány szinte minden 2.nap itt alszik ,vagy a testvérem negy hozzá. Folyamatosan ki közösítenek.. Pls normális válaszokat. 13L

2017. aug. 10. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj ezekkel a szándékos helyesírási hibákkal megtűzdelt kamukérdésekkel, hogy nagyon egyértelműek. Hidd el, ha kihagyod a hibákat, sokkal többen harapnak majd rá.
2017. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

beszélj erről szüleiddel és a dolgaidat meg ne hagyd

nyaraláson meg nézz át rajt, érezze hogy nem kedveled

2017. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Az a szomorú, hogy elképzelhető, tényleg ilyen a helyesírása. Facebook-on ilyen helyesírás tömkelegét látom. Szinte fizikai fájdalmat okoz. :)


Kérdező! Keress magadnak elfoglaltságot, barátnőzz, a testvéred is élje úgy az életét, ahogy neki tetszik. Ha látja, hogy nem lázadsz folyamatosan a barátnője ellen, hozzád is másképp fog viszonyulni, szinte biztos vagyok benne.

2017. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hagyd békén, és ne akaszkodj a tesódra. Nem vagytok összenőve - és ú nyilván szívesebben van maga korabelivel mint a kishúgával. A helyesírási hibák meg katasztrofálisak, remélem tényleg szándékosan csináltad őket. Különben szánalmas lenne ha egy tizenhárom éves ilyen kritikán aluli módon ír.
2017. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át te is a barátnődet és a veled egykorúakkal barátkozz, akkor nem lesz gond.
2017. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Menj oda, kérdezd meg, szeret-e téged, jót akar-e neked. Ha igent válaszol, kérd meg, üljön le veled valahova és beszéljetek csak egy percre, rendes szeretettel figyelemmel, mert ez neked komoly dolog.

Itt mond el neki, szeretnéd ha közelebb lennétek egymáshoz s segítsen nektek elfogadni egymást. Segítsen neked oly kommunikációs lehetőséget kiépíteni barátjával, ahol megbeszélheted vele, "ne vegye el ami tied".


Nem oly vészes helyzet mint látod.

2017. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok (azt hiszem, mert ilyenkor, amikor válaszolok, nem látom).


Red Vixen! Nem a barátja a nővérének, hanem a barátnője. Nem mindegy!

2017. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*3-as voltam Red Vixen. :)
2017. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Megértem, hogy kellemetlen Neked ez a helyzet. De a nővéred azzal barátkozik akivel akar. Nem kötelezheted arra, hogy Veled foglalkozzon.

Te is foglalkozz saját barátaiddal.


Az viszont kérdés:

"A lány elveszi ,azt ami az enyém" mondat mit jelent?

Ha arra akarsz célozni, hogy a nővéredet "veszi el"; akkor sajnos azt kell mondanom, hogy a nővéred nem a tulajdonod.

Lehet, hogy jól esne, ha foglalkozna Veled. De fogadd el, hogy Ő is ember, és nem használati tárgy, Neki is megvannak az igényei.

Ha viszont arra célzol ezzel a mondattal, hogy a nővéred barátnője elvette a nyaralás során valamilyen tárgyadat (fésűdet, ruhádat, mobilodat, stb...) akkor nyugodtan megmondhatod: Ami a tiéd, az a tiéd. Ha ebből nem ért, akkor nyugodtan szólj Szüleiteknek.

2017. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, a testvéred NEM a tiéd, és bele ne halj az irigységbe.

Komolyan, keress barátokat a korosztályodban, és ne a nővéredet sajátítsd ki.

2017. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!