Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szóljak a bátyámnak, hogy...

Szóljak a bátyámnak, hogy ilyen körülmények között nekem nagyon kellemetlen az egyuttélés?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és Budapesten tanulok. Vidékiek vagyunk, és bátyám már hat evé itt él egy kétszobás albérletben. Eleinte volt lakótársa, de az elköltözött, és mivel a bátyámnak jó állása van, maradni akart, és nem keresett új lakótársat, hanem egyedül fizeti az egész lakást. Mivel itt tanulok felajánlotta, hogy költözzek hozzá, teljesen ingyen. Mindig is jó kapcsolatunk volt, és elfogadtam a segítséget. Csakhogy, nekem kellemetlen ez az egész, mert minden héten más lányt hoz haza, az is előfordúlt, hogy kettőt egyszerre. A lányok gyakran meztelül jönnek ki a nappaliba, és konyhába, mindenfelé szétszórják a bugyijukat. Volt olyan, hogy a fürdőkádban valami golyós játékot találtam. Rettentő hangosak is, zárt ajtónál áthallatszik minden. Lehet másnak ez természetes, és tolerálható, de éngem zavar. De mivel teljesen ingyen befogadott nincs pofám előhozni a témát.

2020. márc. 12. 22:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Vigyél fel te is egy srácot aki majd ott lógatja a p...ét a nappaliban hátha attól kapcsol 😄😄
2020. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
99%
Lehet, hogy korán van, de hol olvastátok, hogy a kérdező lány?
2020. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mantis religiosa ***** válasza:
25%
Mert ha egy fiú látna meztelen nőket, és nincs senkije, akkor gyorsan visszamenne a szobájába, és rárántana egyet. 🤩
2020. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Pont ezt akartam írni én is. Nincs egy bevállalós haver, barát vagy bárki, aki poénnak fogná fel és ha úgy adódik tenne egy két kört a lakásba pucéran?!

Én biztos megcsinálnám.

Aztán hátha kapcsol a bátyó.

2020. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%

Az a golyos vmi igazabol nyakmasszirozo.. 😂 Tenyleg.


Probald ki.

2020. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy komolyan gondolta-e az, aki a kérdezőnek azt ajánlotta, hogy kérjen meg egy fiút, hogy meztelenül kószáljon a lakásban, amikor a bátyja és a nők is látják.

Ebből könnyen egy invitálás bújna elő gruppenre, ami nem biztos, hogy kell a kérdezőnek. Az sem bizonyos, hogy a kérdező leány.

2020. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12#

Kitoroltek sok valaszt, tobbek kozott azt is, amiben a kerdezo leirja, hogy o lany.


Az en valaszom most a 6#, de az akkori 9-esre reagaltam. Tehat legalabb 4 valaszt kitoroltek.

2020. márc. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!