Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lett ennyire más a 16...

Hogy lett ennyire más a 16 éves húgom mint én?

Figyelt kérdés
Már 13 éves korában volt pasija,annak ellenére hogy apa megtiltotta titokban találkozgatott vele. 14 éves korában már cigizett is,csak egy cigi volt azóta szerencsére már nem szokott. Nem is túl jó tanuló 7.-ben volt egy kettese is. És elég csúnyán is beszél. Pitsásan öltözködik(vörös rúzs,feszes haspóló magassarkú),már egyszer befestette a haját feketére,annak ellenére hogy nagyon szép haja van igazából. És most már van egy másik pasija is akivel van egy olyan képe hogy fogja a seggét(mármint a fiú a húgomét és csókolóznak,közbe a fiú kezébe ott a cigi) erről persze anyáék nem tudnak. Otthon meg játtsza a jókislányt. Én meg teljesen nem ilyen vagyok és sose voltam ilyen. Nagyon távol áll tőlem az ilyen öltözködés,hajfestés. Persze én sem vagyok egy szent de hozzá kélest igen. Még most is visszafogottaban öltözködök mint ő álatlában. 13 éves korától.nagyon elkezdett zülleni,mi lesz ebből? Miért lett ennyire más mint én,amikor ugyanúgy neveltek minket?

2020. márc. 20. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

"ennyi idősen kellene élményeket szerezned, próbálj inkább tanulni a húgodtol és megélni a tini korod."

bakker, a hozzád hasonlók miatt örülök, hogy vége a tinikoromnak, nagyon fárasztó volt azt hallgatni, hogy akkor "élsz", ha cigizel, ribisen öltözködsz és tizenhárom évesen pasizol...

2020. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Maradjunk annyiban hogy mi 14évesen ittunk...és még is normális felnőttek lettünk.
2020. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Most vettem észre hogy én ezt itt elírtam

"igyekszik minél jobban követni a divatot, minél jobban kilógni a sorból, "

Ehelyett azt akartam írni, hogy minél kevésbé kilógni a sorból

2020. márc. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne legyünk álszentek! Szerinted most kiket nyomatnak? A puritán kinézetű agykutatókat? Talán egy másik univerzumban...


Ha azt látja, hogy mást se kell csinálnia, csak ribkósan öltözködni és viselkedni, sajnos érthető, miért teszi ő is ezt. Nagyon kevesen vannak, akiknek van bátorságuk kilógni.

2020. márc. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

A húgoddal semmi baj nincsen. Pontosabban van, de ez mind az átlagos kamaszkor része. Keresi magát. Pasit akar, és azt látja, így kell öltözni, stb. Majd elmúlik.

Innen nézve te vagy kissé sótlan.

2020. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

11!es tudod az hogy feketére festettem a hajam nem volt ördögtől való dolog rémesen állt, de saját karomon kellett rajonnom a haj visszanő, cigizes ugyanez szinten rá kellett jönnöm, hogy nem maradok ki semmiből ha nem dohányzók, ma ugyanugy kimegyek a bagosokkal de nem gyujtok rá, mivel nem szoktam rá attól a ot száltol akit sunyiban elszívtam a suli mögött. Igen volt gimis szerelmem és 2 esem is, mégis 5osre érettségiztem és ma már diplomás vagyok, mert egy gimiben szerzett 2es nem határozta meg az életemet. Ahogy a haspolo hordasa és a pandamacisra sminkelt szem sem határozta meg sem a mostani személyiségem sem a jelenlegi olotozkodesem (mondjuk magassarkút nem hordhattam) koncertekre, fesztiválokra jártunk sok szombaton buliztunk mégis felnottunk.

Azért ez fényévekre van a tini r banctol bárhogy is nézzük, nem mindig mással mentünk haza, sőt sokszor hajnalban a szüleink jöttek értünk (vidék), meg az akkori haspolok is fényévekre voltak sok mai segg mell ki ruhatol amit a tinik hordanak. És a zullestol is ez meg hihetetlen messze volt, ha mondjuk neha elő is fordult hogy sikerült berúgni nem 14 évesen és nem minden hétvégén. Drogrol pedig meg hírből sem hallottunk, ahogy nem volt menő lopni sem.

2020. márc. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon figyeled a húgod ballépéseit, mintha keresnéd benne a hibát. Én a saját hetedikes jegyeimre nem emlékszem, nemhogy valaki máséra, pedig olyan sokkal nem lehetek idősebb nálad. A vörös rúzs, a magassarkú cipő, a hajfestés miért számít bűnnek? Mondjuk a 14 éves korban cigizés meg ha a seggfogdosós kép kint van közösségi oldalon is, az nem valami okos döntés, de egy szál cigi és egy idióta kép amit két éven belül le fog törölni a közelében nincs a züllésnek, még kamaszkornak is viszonylag enyhe.

Nem baj ha te nem akarsz ilyeneket csinálni, de ettől még ne szállj rá a húgodra mert ő más, éld a saját életedet és hagyd hogy ő is élje az övét.

2020. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!