Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A 15 éves húgom rá van függve...

A 15 éves húgom rá van függve a rockzenére. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Szerintem nem normális, hogy ilyeneket hallgat. A kedvenc zenekara valami áriá vagy mi. Alig beszél velünk, csak hallgatja azt a hülyeséget. Annyira nem illik hozzá ez. Ha valaki a környezetéből megtudja, mindig elképed. Mert olyan tipikus "jógyerek"-nek tűnik közben...


Miért csinálja ezt és mit lehet tenni?


19L



2020. febr. 1. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, ezzel én is hasonlóan vagyok, ha leírnám hogy miket (azaz inkább kiket) hallgatok mindenki elképedne. Amíg azért teszi, mert örömét leli benne, hagy hallgasson amit akar. Inkább az a probléma, hogy emiatt minden és mindenki mást elhanyagol.
2020. febr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
97%

Az Aria nevű orosz rockzenekarról van szó, igaz?

( [link] )

Szerintem semmi baj nincs ezzel egyébként. Iskolában hogy teljesít? Barátai milyenek? Mert szerintem ha ezek rendben vannak akkor ez teljesen normális.

2020. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
89%
Oh, sok ilyen van, no para. Egyik "ismerősöm" (ááá nem én, dehogy ) TE-t meg ROMERT-t hallgat aztán egy segítőkész kedves ember. Nem kell rosszra gondolni.
2020. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 A kérdező kommentje:
#2 félévi átlaga 4,2. Barátai nem nagyon vannak, ők viszont normálisak.
2020. febr. 1. 23:40
 5/90 $$$$$ ***** válasza:
100%

Szerintem az legyen a legkisebb baj hogy rockot hallgat😂. Én is rockot es metalt hallgatok főleg. Mondjuk ezt a bandat pont nem ismerem. De kivülröl nem látszik rajtam. Ugyan olyan vagyok mint a többi ember . Sőt meg egyetemre is járok es aránylag jol is teljesitek. A rock egy jo zenei műfaj .Attol mert valaki rockot hallgat még nem lezüllött...

19/F

2020. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
96%

Mit lehet tenni? veszel neki jófajta rock lemezeket. Azt lehet tenni.



Vagy jobb lenne ha tekknópartin szeletelne fennakadt szemmel szétdrogozva, és mire hazamegy, legalább hárman kapták el a WCben?

2020. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
98%

És akkor mi van?😂😂

Azért hallgatja ezt, mert ez tetszik neki, miért kellene bármit is kezdeni vele?

(Mondom ezt úgy, hogy én sose voltam oda a rock zenéért, inkább old school rap zenéket hallgatok, és igen, ezen is meglepődnek sokan, mert szerintük jobban illik hozzám a pop.. vicc😂 Ki dönti el, hogy mi illik hozzám, vagy bárki máshoz..)

2020. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek jegyet a kedvenc együttesére (ha esetleg itt járnak bp-n). Biztos örülne neki.
2020. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
87%
Az miért baj hogy szereti a rockzenét? Nézd javában benne van a kamaszkorban, és te is még abban vagy igaz már mész kifelé belőle. Ilyen időszaka van, hagyjátok rá, ez a legjobb ha nem szóltok bele ameddig nem megy a tanulás kárára a dolog mert ez az átlag még elég jónak számít, illetve még normális barátai vannak. Nem sok barát kell hanem minőségi barát abból egy vagy kettő is elég. Inkább figyeljetek oda rá hogy ne durvuljon el a helyzet, tehát piálás, stb... ne legyen benne főleg és akkor nem esz gond. Ha most beleszóltok, irányítani akarjátok azzal csak rontani fogtok hidd el.
2020. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Békénhagymo. Teljesen oké a viselkedése.
2020. febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!