Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az, hogy az öcsém...

Miért van az, hogy az öcsém naponta többször is elmondja, hogy meg akar ölni?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha egy rossz szót nem szólok hozzá, vagy valami nagyon jelentéktelen dolog miatt (nem adok neki rögtön valamit oda, miután kérte).

2020. márc. 21. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Ilyet nekem is mondott az öcsém. Amikor ezt mondta, pszichopata tekintettel belebámultam az arcába és azt mondtam neki hogy "te csak meg akarsz ölni, én viszont még foglak ölni".

Ment panaszkodni anyának, aki persze bejött a szobába hogy ez mi volt én meg csak néztem értetlenül mintha nem mondtam volna semmit. Anyám kiment én meg elhúztam a hüvelykujjam a nyakam előtt jelezve a tesómnak hogy velem ne szórakozzon 😃

Így néhány év után egész jókat nevettünk ezen a storyn 😆

2020. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Unatkozik otthon. Azért vigyázz vele, nehogy "bekattanjon"
2020. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, mert meg akar ölni.
2020. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Azért,hogy ne érjen váratlanul, ha megteszi.
2020. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
így kompenzálja hogy kicsi a pénisze
2020. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ezt miért nekünk írod, most mi mihez kezdjünk ezzel? Anyádnak és apádnak kéne inkább szólni, nem?
2020. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Laylah ***** válasza:
Sok mindentől függ, a fentebb soroltakon kívül még annyit tennék hozzá, hogy az is lehet, hogy nem gondol bele, mit is mond. Ez főleg akkor lehet jellemző, ha 8-14 közt van és valamelyik online shooter játékkal játszik.
2020. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, élsz még?
2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert kell neki egy kis adrenochrome
2020. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!