Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek közötti együttalvás...

Testvérek közötti együttalvás miért elítélendő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 04:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
ha nem szexelnek én nem ítélem el
2020. ápr. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Egy bizonyos korig semmi baj nincs vele, főleg ha azonos neműek, de fiú-lány testvéreknek szerintem nem egészséges a pubertás után együtt aludni.
2020. ápr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Egy felnott, vagy akar kamasz ugyan miert akarna valaki mellett aludni, aki nem a parja?

Az egy mas kerdes, hogy baratno ott alszik, es egy ejszakara megoldjak, mert csak egy agy van, de ha mindket trstvernek van kulon agya, miert akarnanak egyutt aludni?

En barmilyen jo kapcsolatban is vagyok a testveremmel eszembe sem jutna melle befekudni, plane nem napi rendszeresseggel.

2020. ápr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Mit mond neked az a szó, hogy incesztus?


Még ha soha nem is jutna eszükbe ilyesmi, akkor sem egészséges, főleg tinédzserkor után, mert hamar összemosódhatnak a nemi vágyak a testvéri szeretettel.

2020. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Igazából nem elitélendő, csak tudni kell a határokat. Szerintem egyszer-kétszer simán belefér kortól és nemtől függetlenül, testvérek hát az isten szerelmére, viszont nyílván ilyenkor nem boxer/póló+bugyi kombó a nyerő.
2020. ápr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert az emberek a közös alvás - közös ágy témakörről rögtön a szexualitásra asszociálnak, méghozzá szerintem tévesen.


Az ember azzal akar együtt aludni, akit nagyon intenzíven szeret. Miért ne szerethetné nagyon intenzíven a testvérét, egy barátját vagy akármelyik idősebb/fiatalabb rokonát szexuális töltet nélkül?


Állatoknál is szokás legjobb baráttal / testvérrel aludni, mégse lesznek attól még párban. Ez a biztonságról szól és a bizalomról ösztönszinten, alvás közben kiszolgáltatott állapotban vagy, ergo olyanhoz mersz közel elaludni, akiben bízol annyira, hogy tudod, biztosan nem fog bántani, és biztonságot ad más impulzusokkal szemben is. Ugyanezért rohannak a gyerekek a szüleik ágyába, ha vihar van, vagy ha rosszat álmodnak.


Plusz rengeteg helyzet volt a történelem során, amikor a családok hosszú ideig egy ágyban aludtak, szülők, nagyszülők és gyerekek alapon, mégse lett belőle beltenyészet.

2020. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
89%
Miért lenne elitélendő? Alvásról beszélünk, nem másról.
2020. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdező megint az incesztes troll….????
2020. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon sokáig aludtam egy ágyban a nővéremmel (én is lány vagyok). Mi azért döntöttünk a közös ágy mellett, mert amikor lett barátom, akkor ő vagy az én ágyamban aludt egyedül vagy pedig együtt nyomorogtunk. Így vettünk egy 180 cm széles franciaágyat, ami több szempontból is jó. Annyira nagy, hogy hárman simán eltársasozunk, filmezünk (hárman vagyunk testvérek). Úgyhogy én soha nem éreztem elítélendőnek. Kényelmi szempontból is a legjobb választás volt.
2020. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
ha kényszerből teszed semmi gond,de egyébként engem naaagyon zavarna. Igenis kell egy természetes tér az embernek. És amúgy is ennyire nem szeretünk senkit. utolsót sem értem ha barátod van ahhoz minek kell közösen aludni :S
2020. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!