Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérek közötti együttalvás...

Testvérek közötti együttalvás miért elítélendő?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 04:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Miért lenne az? Ha nem szexelnek semmi baj vele.
2020. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

#10

Azért, mert annyira kicsi a szobánk, hogy vagy két db egy személyes ágy, vagy egy franciaágy fér be, és ennyi. Én szerettem a tesómmal aludni. Nem tartom rossz dolognak. Több kényelmi szempont is emellett a megoldás mellett szólt. :) Ennyi.

2020. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
embere válogatja, én sosem szerettem mással aludni, ennyire nem kötődöm a másikhoz, igenis kell személyes tér pláne közös szobában (és itt a gyerekkorra célzok amikor én még külön olvasnék holott a másik aludna stb.):S
2020. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
3%
Mert megkefélik egymást, ez olyan, mint az apja lánya.
2020. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bellatrix:3 ***** válasza:
61%

Nekem bátyám van és vagy fél évig laktunk egy szobába és egy ágyba mert olya volt a lakás! Kapaszkodjatok meg ő alsó gatyában én meg bugyi póló kombóba aludtam és sehol semmi nem volt tesók vagyunk az fenébe is. Azóta is ha úgy van pl nem férünk máshogy mert vendének vannak stb akkor alszunk együtt nem nagy cucc. Apámmal is aludtam együtt már lassan 25 leszek. Nem vagyunk perverzek basszus. A legjobb fiú barátommal is 1000szer aludtunk együtt meg csomó olyan szitu volt amikor fiúk mellett aludtam. A tesóm is ilyen alszunk aztán annyi.

Azért elítélendő valakinek mert mindehol a szexet látják ott is ahol semmi keresni valója a dolognak.

2020. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

"Még ha soha nem is jutna eszükbe ilyesmi, akkor sem egészséges, főleg tinédzserkor után, mert hamar összemosódhatnak a nemi vágyak a testvéri szeretettel."


Ne haragudj meg, tudomásul veszem a másféle véleményed, de meglátásom szerint miért jelentene automatikusan szexualitást, ha két tini, vagy két felnőtt egymás mellett alszik?? Akár ha ellentétes neműek... Persze ha egymás mellett AKARNAK feküdni mindketten, és senki se erőlteti.


Számos táborban voltam már, ahol 4en 5en sokszor ellentétes neműek, idegenek, együtt aludtunk, DE ha szexelni akart valaki, akkor inkább elvonultak kettesben. Ponthogy nem az együtt alvás alatt/miatt szexeltek egymással, akik szexeltek.


Más kérdés, hogy erőltetni se kell. Általában kiskamasz korban különösen jellemző, hogy sokszor MAGUKTÓL elvonulnak egyedül, különösen sok idő kell nekik egyedüli tevékenységhez, és aludni is egyedül szeretnek már inkább (okok: nemi hormonok, valamint fokozódik ezáltal is a szégyenlősség, továbbá az önállóvá válni akarás-felnőtté válni akarás motivációja).


Amíg a tesók (lány-fiú) nem szégyenlős, nem vágynak nemileg egymás iránt, akkor meg miért ne aludhatnának együtt...? Vagy szégyenlős egyikük, de akkor meg úgyse akarnak egymás mellett aludni.


Nagyobb kamaszok és felnőttek esetén meg a kulturáltság foka a mérvadó. Azok legyenek együtt azonos hálószobában (pl táborban), akik megbíznak egymásban (és kellően intelligensek).

2020. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyonsok testver kiskoraban egyutt alszik.
2020. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy b.romság. Ismerek olyan lányt, aki 11 éves korában is megesett, hogy együtt aludt a bátyjával egy kirándulás (egy hotelben csak így voltak ágyak).
2020. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy, ha elítélendő lenne, a már megint Malcolm c. sorozatban a főhős nem aludna érettségiig az öccsével egy ágyban.
2020. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Néha nálam alszik a húgom (én külön élek, ő a szüleinkkel), és olyankor egy ágyban alszunk. Legutóbb úgy ébredtem fel, hogy egymás kezét fogtuk. Nem tartom elítélendőnek, ő a kistestvérem és nagyon szeretem.
2020. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!