Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a testvérem?

Miért csinálja ezt a testvérem?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a bajom, hogy a tesóm mindig bánt, példáúl ma is csendben játszok a számítógépen és (ō aludt, én meg halkan beszéltem a haverokkal) eddig nem volt semmi baj, de utána, amikor normál hangon beszéltem és mondta nekem kussoljak be, erre én hangosabban, annyit mondtam neki, hogy "jól van 5 perc és befejezem" erre ō a fejemre ütött és elkezdett veszekedni és megverni engem, majd megpróbált befenyíteni, de nem sikerült neki. Még azt szokta csinálni, hogy verbálisan fenyít (pl le rossz b#ziz vagy azt mondja, hogy egy sz@rdarab vagy egyéb ilyen finomságok...) Ō tudja, hogy gyengébb vagyok nála és nem tudom bántani, de ōt ez nem zavarja... Mikor kicsik voltunk, akkor is ugyanez volt, de volt olyan is, hogy a suliban megvertek és nem állt ki mellettem meg azt mondta hogy mekkora egy cs#cska vagyok, hogy nem tudok verekedni. Erre van valami megoldás? (Én 16 éves fiú vagyok, ō pedig 19 éves fiú)

2020. ápr. 27. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleitek ehhez mit szólnak?
2020. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esze van 19 éves létére.
2020. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyukámat zavarta és feljött, hogy fejezze be és befejezte, de nagyon megalázó még most is, hogy a barátaim is hallották... Szerencsére páran tudják, milyen és megszoktak védeni (szerencsére). Apukámat meg nem érdekli.
2020. ápr. 27. 22:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem tōle Hogy, amúgy neki hogy miért velem tud csak "emberkedni" erre terelte az ügyet...
2020. ápr. 27. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Adj neki egy kötelet, hogy kösse fel magát. Rúgd le a lépcsőn akár, vagy rúgd tökön, ezekből biztos asn érteni fog.
2020. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ilyennél, mondd neki: Ha ennyi eszed van 19 éves létedre, hogy nálad kissebbet zaklass, akkor meg is érdemled magad!
2020. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!