Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen rossz a kapcsolato...

Miért ilyen rossz a kapcsolatom a nővéremmel?

Figyelt kérdés
A nővérem nem törődik velem nem keres telefonon,a barátnőmnek több nővére van és őt mindegyik nővére áthívja magához.A húgával éjfélig beszélgetnek.Az én nővérem nem törődik velem féltékeny rám?

2020. máj. 11. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Az én nővérem át sem hív magához,inkább a barátnőmhöz járok.
2020. máj. 11. 11:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Milyen volt kiskorotokban a viszony? Te szoktad keresni őt néha, vagy csak azt várod, hogy ő keressen?

Amúgy a féltékenység hogy jön ide...? Miért lenne féltékeny?

2020. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Volt hogy kerestem telefonon,de akkor mindig dolgozott éppen vagy nem ért rá.Gyerekkorunkban is rossz volt a viszony kiírta a szobája ajtajára hogy tilos nekem a belépés oda.
2020. máj. 11. 11:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mert már gyerekként nem voltatok jóban.


Sajnos van ilyen.

2020. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nagy a korkülönbség köztetek? Ha igen, nem lehet hogy az volt a gondja, hogy te túl későn jöttél, ő már kamaszodott és a háta közepére se kívánt egy síró csecsemőt? Bár akkor a szüleiteknek kellett volna ezt rendezni köztetek, de ha gyerekként se volt jó a kapcsolatotok, akkor sajnos várható volt, hogy felnőttként sem lesz másképp..
2020. máj. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bözse22 ***** válasza:
65%

Egy ember nem kezdi el utálni (habár nem biztos, hogy utál) a húgát csak úgy. Szerintem kellet valamit csináljál, hogy nem tartja veled a kapcsoltatot. Vagy nem lehetséges az, hogy esetleg a szüleitek többet törödtek veled, és emiatt nem bír?


Mikor beszéltek, akkor kérdezz rá vagy kérdezd meg a szüleidet erről. Mi így messzíről nem tudunk segíteni, főleg úgy, hogy nem is ismerjük a helyzeteteket.

2020. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Egyszer úgy tíz éve kb lehülyézhettem és emiatt sértődhetett meg.
2020. máj. 11. 13:16
 8/8 anonim válasza:

Hány évesek vagytok? És mennyi kor különbség van köztetek?


Nekem sincs jó kapcsolatom pedig kerestem is már, de nem sikerült jól a találkozók, vmi megváltozott és azóta nem tudunk jókat beszélgetni se.

Szóval tudnék mesélni, írj privátba ha gondolod

2020. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!