Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy szét vannak...

Normális, hogy szét vannak pukkadva az irigységtől a testvéreim?

Figyelt kérdés
Már azon majd szétpukkadnak, hogy külön költöztem meg étterembe járok. Most fogok venni kocsit. Akkor mi fog következik? :D Egyébként idősebbek nálam 4-7 évvel
2020. jún. 4. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Most buksi simit vársz, vagy szidjuk a tesóidat, esetleg mindkettő?
2020. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
És akkor tulajdonképpen te most min is röhögsz?
2020. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Normális, ha te több segítséget kaptál mindezek eléréséhez, mint ők.
2020. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Thispain ***** válasza:
73%
It is a good question. Amúgy igen. Az irígység alapvetően puffasztó hatással van arra amiben van, ha vizet vesz magához. A vízben lévő oxigént a saját égésének táplálására használja fel, emiatt a hidrogén, ami ott maradt, gáz halmaz állapotú lesz, és mint tudjuk, a gázok szabadabban mozognak, mint a folyadékok. Emellett az irígység fullasztó hatással is van, mert az oxigénből szén-dioxid lesz, emellet a vízhiány miatt a test is kiszárad.
2020. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem igen. Én is irigy vagyok a bátyámra. Pl. arra, hogy van barátnője, tud egyedül élni.
2020. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem normális, de a világ most ilyen. Nekünk is a feleségemmel azt kellett mondanunk, hogy az új családi autónk céges (vagyis a munkáltató rendelte ki a részünkre), mert nem tudták volna feldolgozni hogy új autót veszünk. Így legalább békén hagynak. Ilyen ez a popszakma.
2020. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
29%
Nagyon ügyes vagy 🙂
2020. jún. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem direkt dugod az orruk alá a sikereiért, és élvezed, ha valamid van ami nekik nincs. Ha igazam van gondold át a dolgaimat, mert sosem lesz jó kapcsolatotok.

Kamaszként sokat vitáztam a tesóimmal mégis örülök, hogy jól alakulnak a dolgaik.

2020. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, pont nint a népmesékben, a legkissebb gyerek a legokosabb, legügyesebb, legszorgosabb! :)
2020. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Oké, van kocsid, éterembe jársz, külön laksz, és van egy ritka visszataszító személyiséged.
2020. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!