Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy szét vannak...

Normális, hogy szét vannak pukkadva az irigységtől a testvéreim?

Figyelt kérdés
Már azon majd szétpukkadnak, hogy külön költöztem meg étterembe járok. Most fogok venni kocsit. Akkor mi fog következik? :D Egyébként idősebbek nálam 4-7 évvel
2020. jún. 4. 14:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk, ha így adod elő magad, akkor nem tudom, mit vársz... Lehet, szimplán csak unják a fejed.

Azért vagy menő, mert étterembe jársz?? 😂 🤣 Mi van, mindennap a nobu meg a gundel? Hagyjuk már drága, örüljél, hogy van, minek örülnöd.

2020. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Szét vannak pukkadva? És még nem értek ki a rendőrök, meg mentők? Az nagy koszt csinál!
2020. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Nehezen hiszem el, hogy ez lenne a gond, inkább lehet, hogy irritálód őket, és nem irigyek hanem nem vagy nekik szimpatikus.

Azért ezeket elég sok ember megteheti, Ezek nem olyan luxus dolgok amire bárki irigy lenne.

Nekünk is lehetne 2 autónk de nem veszünk megegyet mert nem használnánk ki, aki vesz hogy megmutassa hogy megteheti az nekem se szimpatikus, könnyen hiheti o is, hogy irigy vagyok pedig csak irritál, hogy felsőbbrendűnek érzi magát miatta.

Étterembe is sokan járnak, 2 főre nem is biztos hogy annyival drágább, hogy mondjuk hétvégén neki álljak főzni.

Külön lakni se nagy dicsőség, inkább természetes nem tudom erre ki lenne irigy...

2020. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
Te ilyen felfelé nyal, lefele tapos személyiség vagy?
2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Te nem az én húgom vagy? 😂🙊

Ő is mindig azzal van elfoglalva, hogy ki miért irigyli, és mit vett, mennyiért.

Közben csak mindenki utálja, mint a xart, és lenézi, amiért egy csoffadt pötsöt kell xopkodnia, hogy jó élete legyen. Mármint szerinte jó. Nem cserélnék vele. 🙈

2020. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben nem dicsekednék ezzel, Pl. Nem rakom az éhes ember elé a kaját aztan nem ehet. Rád több támogatás jutott a szülőktől, anyagilag és érzelmileg is.
2020. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%
El nem hiszem, hogy a válaszolók is milyen rosszmájúak. Ezek után nem csodálkozom, hogy a testvérek is lehetnem ilyenek. Egyébként meg normális, hogy irigyek. Rám is azok, mert legfiatalabb lévén keresek egyedül annyit, mint õk ketten együttvéve. Csak én ezt nem terveztem nekik elmondani, mert nem akarok kamatmentes hitelbank lenni. anyám miatt tudnak róla.
2020. jún. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%
Persze, a függetlenség első éveiben nagy dolog, hogy fizu után be tudsz ülni a jászkarajenői pipacs étterembe és megrendeled a legdrágább sajttal töltött rántotthúsos főételt kétezerért, és nagy dobra vered a dolgot. Aztán idővel az ember megtanul diszkrét lenni, és nem dörgöli mások orra alá, hogy vett egy 20 éves béemvét 400ezerért.
2020. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
96%
Kedves utolsó! Szerintem Te a jászberényi Pipacs étteremre gondoltál, mert Jenőn nincs ilyen, a berényi viszont király! [link]
2020. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy hasamra ütöttem, de köszönöm az ajánlást :)
2020. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!