Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy szét vannak...

Normális, hogy szét vannak pukkadva az irigységtől a testvéreim?

Figyelt kérdés
Már azon majd szétpukkadnak, hogy külön költöztem meg étterembe járok. Most fogok venni kocsit. Akkor mi fog következik? :D Egyébként idősebbek nálam 4-7 évvel
2020. jún. 4. 14:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezek szerint nem jó a testvéri viszony ha irigyek, te pedig úgy tűnik örülsz, hogy többre vitted mint ők és neked jobban megy a szekér... Legyél büszke magadra, de ne kérkedj vele!


Én és a testvérem között 3 év van. Én vagyok a kisebb. Nekem van saját lakás, nekik nincs. Nekik gyerekük van, nekem nincs. Itt vannak gépjárművek, nekik most nincs. Nem irigy rám egyátalán, pedig rosszabb helyzetben vannak anyagilag. Bár most éppen már mi leindultunk a pénzben hála a koronavírus hatásának...

Nincs igazából irigykedni való. Én ha nyernék a lottón vagy jobban állnánk pénzügyileg, én segítenék nekik. Vagy legalább közelebb laknánk egymáshoz, könyebb lenne mint ennyire messze ahogy most...

2020. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
82%

Számomra alapból a kérdés is értelmetlen, amikor a kisebbik húgom egyetemre került én már dolgoztam, pályakezdő fizuval. O lakhatáson és bérleten felül mindig kapott a szülőktől 30e forintot, de én is utaltam neki egy 20ast ha kellett neki ha nem, mert tudtam, hogy abban a korban nekem is jól jött volna a pénz.

Amikor céges autót kaptam a kocsimat neki adtam a húgomnak amíg nekem nem kell, mert inkább legyen használva mint, hogy a garázsban álljon, eladni úgysem akartam, a fenntartási költségeit is álltam mivel ekkor meg diák volt és h a garázsban áll is kellett volna rá költenem. Mindkét testveremet vittük kirándulni a párommal , ha beültunk valahova nem vártuk el hogy a zsebpénzből állják a számlát, esetleg ezért kelljen olcsóbb dolgot kérniük amikor mi már kerestünk...

És ezt ha nekem volt valamire szükségem ezerszer kaptam vissza mert nálunk így működnek a testvérek. Ha nekem van neki is van és ha neki van nekem is van.

2020. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!