Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővérem itt hagyott 2 idegent...

Nővérem itt hagyott 2 idegent a házban és elment valahova a barátjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleink nincsenek itthon,a nagyszüleinket látogatták meg és mi itthon maradtunk. Egyszer csak idehozta 3 barátját,ezzel nem is volt bajom,de most hirtelen lelépett egy másikkal már órak hossza és ezek még mindig itt vannak. Elég zavaró nekem,hogy ezek csak itt vannak,mintha itt laknának.

2020. jún. 13. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Hívd fel a szüleidet, és mondd el nekik ezt a dolgot. Még téged fognak lopással gyanúsítani, ha nem tudják, hogy a nővéred idegeneket hagy egyedül az ő lakásukban.
2020. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyerekként átjártunk bulizni olyan haverokhoz akiknél volt gyerek, de mindig bemutatkoztunk és ha menni kellett valahova mindig együtt mentünk.

Érthetetlen, hogy miért hagyta őket a házban a tesód és hogy a 2 haver miért nem akart vele menni.

Ha 14 alatt vagy és nem jó a viszonyod a tesóddal akkor a szüleidet mindenképp hívd fel, ha nem múltál el és jó a kapcsolatotok akkor készíts bizonyítékot a tesód tudta nélkül a buliról, aztán próbálj meg beszélni a tesóddal (felveheted akár ezt is). Ha normálisan viselkedik és belátja hogy barom volt, akkor felejtsd el az egészet nyugodtan, ha meg be akar sározni vagy megint eljátsza ezt, akkor megmondod a szüleidnek mi történt.

2020. jún. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, elmentek már?

Mi volt, végül kiraktad őket?

2020. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
szüleimet nem tudtam volna ugyse felhívni,mert ahol vannak nagyon gyenge a jel. nem loptak el semmit,amúgy is,hogyha hallottam volna hogy a szekrényekben keresgélnek. nővérem kb. egy fél óra után a kérdés kiirásával ért haza,de még éjjel 3ig itt maradtak,és elég zavaró volt számomra hallgatni ahogy az a kettő akik itt voltak a konyhában egész végig csókoloznak. szóval csak annyi volt a rossz,hogy volt egy álmatlan éjszakám.
2020. jún. 14. 11:13
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez mennyire általános nálatok, de mondd el neki, hogy nagyon hülye helyzetbe hozott! Az egy dolog, ha a barátja nálatok van, de idegeneket nem kellett volna neked felügyelned.
2020. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!